بازی Diablo 4 متفاوت‌تر از نسخه قبلی است

رسانه کلیک – شرکت بلیزارد اینترتینمنت در بیانیه اخیر خود اعلام کرده که به خاطر استفاده از تکنولوژی های جدید، انیمیشن های بازی Diablo 4 متفاوت‌ تر نسخه سوم این مجموعه خواهد بود.

بازی Diablo 3 در سال 2012 میلادی روی کنسول های نسل هفتم منتشر شد و تا به امروز نسخه اصلی دیگری از آن به دست بازیکنان نرسیده است. حال که بلیزارد به تازگی از نسخه جدید سری به نام Diablo 4 معرفی کرده، به نظر می رسد که در ساخت آن علاقه و هیجان زیادی به استفاده از تکنولوژی های مدرن و روز دنیا دارد.

به گفته شرکت بلیزارد، یکی از بخش هایی که می توان این پیشرفت را به عینه مشاهده کرد، بخش انیمیشن بازی است بیشتر به بخش انیمیشن بازی ملموس خواهد بود، چرا که سازندگان در تولید محتوای آن از فناوری های جدید انیمیشن سازی بهره گرفته اند که ترکیب آن ها با تکنیک ها و مهارت خاص، باعث شده تا مبارزات این عنوان بهتر از گذشته به نظر رسد و به طور کلی، بازی Diablo 4 در بخش های گوناگون متفاوت و بهتر از نسخه قبلی خود یعنی Diablo 3 خواهد بود.

جان مولر (John Mueller)، طراح هنری بازی، اعلام کرد:

ما از تکنولوژی های جدید و زیادی در ساخت انیمیشن های بازی استفاده کرده ایم. انیمیشن های حرکت شخصیت ها و همچنین توقف آن ها در کنار دیگر ویژگی های تازه باعث شده تا بازی Diablo 4 در جنبه های گوناگون متفاوت تر از نسخه سوم این مجموعه باشد. رزولوشن بازی از تمامی عناوین مجموعه بالاتر بوده و در بخش مبارزه ها، کاراکتر شما بسیار روان‌ تر حرکت خواهد کرد. در پی این موضوع ها، دیابلو 4 از دیگر آثار این سری بهتر خواهد بود.

برای آن دسته از بازیکنانی که آشنایی چندانی با بازی ندارند، بهتر است بگوییم که بلیزارد در ساخت این عنوان از موتور کاملا جدیدی استفاده می کند.  این بدان معناست که سازندگان قادر خواهند بود که اشیا و به عبارتی تمامی طراحی ها را واقع گرایانه تر از همیشه جلوه دهند. در نتیجه، بافت ها و تکسچرها بازی بسیار باکیفیت تر از گذشته به نظر می رسد و گرافیک بازی به طور کلی افزایش پیدا خواهد کرد.

بازی Diablo 4 در تاریخ نامشخص برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. بر اساس گفته های سازندگان، این عنوان به این زودی به دست بازیکنان نمی رسد و ساخت این عنوان هنوز در مراحل ابتدایی است. بدین ترتیب نباید منتظر عرضه بازی طی سال آینده میلادی باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.