شیفر

تماشا کنید: نگاه نزدیک به خودروی تمام الکتریکی فورد موستانگ Mach-E

رسانه کلیک – فورد موستانگ Mach-E اولین خودروی تمام برقی این برند محسوب می شود. ویدیوی نگاه نزدیک به این کراس اوور برای شما آماده شده است.

در گذشته نه چندان دور شاهد رونمایی از اولین خودروی تمام برقی فورد، موستانگ Mach-E بودیم (موستانگ Mach-E از راه رسید؛ اولین خودروی تمام الکتریکی فورد). این خودرو در نسخه های مختلف وارد بازار می شود که هریک ویژگی های مخصوص به خود را دارند. مدل استاندارد آن از یک باتری 75.7 کیلووات ساعتی بهره می برد و دارای یک موتور برقی است. برد این مدل به 370 کیلومتر می رسد.

مدل دیگری از این خودرو به یک باتری 98.8 کیلووات ساعتی مجهز شده است. این مدل از موستانگ Mach-E دارای دو موتور برقی بوده و بردی در محدوده 400 تا 480 کیلومتر دارد. مدل های فرست ادیشن و پریمیوم این خودرو تمام الکتریکی به موتورهای 332 و 282 اسب بخاری مجهز شده اند.

موستانگ Mach-E در بالاترین مدل خود، GT دارای یک موتور 459 اسب بخاری است. میزان گشتاور تولیدی این موتور به 830 نیوتن متر می رسد. سرعت این مدل در مدت زمان 3.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. فورد برای اولین خودروی تمام الکتریکی خود قیمتی در محدوده 40 تا 60 هزار دلار در نظر گرفته است. خریداران می توانند این خودرو را به صورت تک و یا دو دیفرانسیل سفارش دهند، البته برای پیش خرید آن باید 5 هزار دلار به شرکت فورد هزینه پرداخت کنند.

در ادامه ویدیوی نگاه نزدیک به خودروی موستانگ Mach-E را مشاهده می کنید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.