آموزش اینستاگرام

آیفون SE2 سال 2020 با نام آیفون 9 معرفی می شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – بر خلاف انتظار همه، گوشی ارزان قیمت اپل که جایگزین گوشی آیفون SE در سال 2020 است، با نام آیفون 9 روانه بازار می شود.

طبق شایعات و گزارش های مختلف، انتظار می رفت که نام گوشی جایگزین آیفون SE در سال 2020، آیفون SE 2 باشد. با این حال اخبار جدید حاکی از این واقعیت هستند که گوشی ارزان قیمت اپل در سال آینده، با نام آیفون 9 روانه بازار خواهند شد و به دلایل متعدد، این نامگذاری چندان غیر معقولانه به نظر نمی رسد.

ظاهرا آیفون 9 نام رسمی گوشی ارزان قیمت اپل در سال 2020 خواهد بود. طبق شایعات متعدد، قیمت این گوشی از 399 دلار آغاز می شود. همانطور که قبلا گفته شد، نامگذاری آیفون 9 با توجه به شرایط فعلی، به نحوی معقولانه به نظر می رسد. آیفون SE دارای نمایشگر 4 اینچی بوده و دستگاهی که به نام آیفون SE 2 شناخته شده است، همانند آیفون 8 به نمایشگر 4.7 اینچی مجهز است. پس آیفون SE 2 هم از لحاظ اندازه و هم از لحاظ طراحی، شباهت بیشتری با آیفون 8 دارد. به همین خاطر شایعات اخیر به جای آیفون SE 2 به نام آیفون 9 اشاره می کنند. 

آیفون 9

از طرف دیگر، آیفون SE عرضه شده در سال 2016، دارای تراشه A9 بود، ولی آیفون 8 از A11 بایونیک برخوردار است. گفته می شود که تراشه به کار رفته در آیفون 9، از نوع تراشه های موجود در آیفون 11، 11 پرو و 11 پرو مکس یعنی A13 است. تراشه A13 از لحاظ کارایی تفاوت کمی با A11 دارد، در حالی که به هیچ وجه قابل مقایسه با A9 نیست. به همین خاطر، نام مدل آیفون 9 باید رسمیت پیدا کند.

گزارش های مختلف نشان می دهند که گوشی ارزان قیمت اپل با نام احتمالی آیفون 9، در پایان ماه مارس 2020 روانه بازار خواهد شد. گفته می شود که این دستگاه به رم 3 گیگابایتی LPDDR4x و حافظه داخلی 64 گیگابایتی مجهز بوده و در رنگ های متنوعی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.