آموزش اینستاگرام

آخرین رویداد State Of Play سال 2019 هفته آینده پخش می‌شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت سونی به تازگی اعلام کرده است که آخرین رویداد State Of Play سال 2019 در روز سه شنبه 19 آذر برگزار خواهد شد.

سال میلادی 2019 تقریبا با همه خوبی ها و بدی ها به پایان رسیده و زمان زیادی به شروع سال نو باقی نمانده است. در این میان، شرکت سونی در نظر دارد که تا پیش از اتمام سال جاری، قسمت جدیدی از برنامه State Of Play را پخش کند تا در کنار رونمایی از بازی های جدید، خبرهای بیشتری در خصوص آثار بعدی خود به اشتراک بگذارد.

این شرکت ساعاتی پیش در شبکه اجتماعی توییتر خود اعلام کرد که آخرین رویداد State Of Play سال 2019 راس ساعت 17:30 دقیقه روز سه شنبه نوزدهم آذر به وقت ایران (ساعت 6 صبح روز دهم دسامبر به وقت PT) پخش خواهد شد. به گفته سونی، این مراسم حدود بیست دقیقه به طول می انجامد که در آن ضمن نمایش تریلرهای جدید، اطلاعاتی از قبیل تاریخ انتشار و به‌روزرسانی های بازی ها ارائه خواهد شد.

شرکت سونی در صفحه توییتر خود نوشته است:

آخرین رویداد State Of Play سال 2019 در ساعت 6 صبح روز دهم دسامبر به وقت PT (سه شنبه 19 آذر) پخش می شود. این مراسم حدود بیست دقیقه به طول خواهد انجامید که طی آن خبرهای جدیدی از بازی ها و به‌روزرسانی ها منتشر خواهند شد.

State of Plays یکی از رویدادهای مهمی سونی در سال اخیر محسوب می شود. مراسمی که این شرکت پیش تر در جریان آن از بازی های پرطرفداری همچون The Last of Us Part 2 و Final Fantasy 7 Remake رونمایی کرده است. از آنجا که سونی هنوز اطلاعاتی درباره برنامه خود طی این رویداد منتشر نکرده، کمی سخت است که پیش بینی درستی از عناوین حاضر در آن داشته باشیم. همان طور که مطالعه کردید، سونی در این بیانیه حرفی از پلی استیشن 5 به میان نزده و ظاهرا این مراسم با محوریت این کنسول نسل نهمی برگزار نمی شود. بنابراین، نباید منتظر انتشار خبرهایی از این دستگاه باشید.

با این حال، به نظر می رسد بازی Dreams یکی از آثار حاضر در این مراسم باشد. به علاوه، تصاویر لو رفته نشان می دهد که نسخه ریمیک بازی Resident Evil 3 نیز در جریان این برنامه معرفی خواهد شد، به خصوص آنکه شرکت کپکام از عدم حضور بازی در مراسم The Game Awards 2019 خبر داده است. آیا این بازی ها می توانند بخشی از استریم زنده سونی باشند؟

شما در ساعت 17:30 دقیقه روز سه شنبه نوزدهم آذر می توانید آخرین رویداد State Of Play سال 2019 را به صورت زنده از طریق شبکه های توییچ، یوتیوب، توییتر و فیسبوک مشاهده و دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.