آموزش اینستاگرام

بیش از 15 بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019 معرفی می‌شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – آقای جف کیلی اخیرا در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است که بیش از 15 بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019 معرفی خواهد شد.

رویداد The Game Awards یکی از مراسم های مهم صنعت بازی های ویدیویی به حساب می آید که هر ساله توسط آقای جف کیلی (Geoff Keighley) با محوریت انتخاب و اعطای جایزه به بهترین بازی های سال برگزار می شود. این مراسم در سال های اخیر علاوه بر تعیین بازی های برتر، به مکان مناسبی برای رونمایی از بازی های جدید تبدیل شده و برخی از شرکت های نام آشنا در جریان آن از دستاوردها و عناوین تازه خود معرفی می کنند.

چند روزی است که گمانه زنی های زیادی در خصوص عناوین حاضر در این مراسم منتشر شده که البته هنوز اطلاعات دقیق و واضحی از آثار و برنامه های پیش رو در دسترس نیست. بنابراین، به نظر می رسد The Game Awards امسال نیز تفاوتی با مراسم های پیشین ندارد و عناوین جدیدی در این رویداد معرفی خواهد شد.

جف کیلی، مجری و تهیه کننده‌ مراسم جوایز بازی، در پاسخ به این شایعه ها چند روز پیش اعلام کرد که تقریبا از 10 بازی جدید در این رویداد رونمایی خواهد شد. اما، اکنون ظاهرا تعداد بازی های حاضر در این مراسم افزایش یافته و گویا حدود 15 اثر جدید در مراسم The Game Awards 2019 حضور خواهند داشت. وی به تازگی در صفحه رسمی توییتر TGA به سوال برخی از کاربران مبنی بر تعداد بازی های حاضر در این رویداد پاسخ داده که در این بیانیه، تعداد بازی ها را 15 و حتی بیشتر خطاب کرده است.

سوال: شما گفته اید که حدود 10 بازی جدید در مراسم TGA امسال معرفی خواهد شد. حال، آیا این تعداد افزایش یافته است؟

پاسخ: 15 و شاید هم بیشتر!

در حالی که باید منتظر معرفی بیش از 15 بازی جدید در این مراسم باشیم، گفته شده که در طول این رویداد خبرهای بیشتری نیز در خصوص بازی های معرفی شده و به‌روزرسانی ها آثار قبلی منتشر خواهد شد. با وجود اینکه هنوز به طور کامل مشخص نیست که چه بازی هایی در این مراسم حضور دارند، اما تا به امروز حدس و گمان های زیادی در این زمینه زده شده است. برای مثال، بازی Batman: Arkham Legacy یکی از محتمل ترین بازی هایی است که به احتمال قوی شاهد رونمایی آن خواهیم بود.

مراسم بزرگ The Game Awards 2019 در روز 21 آذر ماه امسال (12 دسامبر) در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند این مراسم را از طریق شبکه های توییچ، یوتیوب و فیسبوک به صورت زنده مشاهده و دنبال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.