آموزش اینستاگرام

اولین تصاویر واقعی گلکسی S11 سامسونگ لو رفت!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – تصاویر گلکسی S11 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این تصاویر که پنل پشتی این گوشی هوشمند را به نمایش می گذارند، شایعات گذشته را تایید می کنند.

امروز دو تصویر از گوشی گلکسی اس 11 در فضای مجازی منتشر شده که ما را برای اولین بار با طراحی واقعی این گوشی هوشمند آشنا می کند. این تصاویر که پنل پشتی گلکسی S11 را به نمایش می گذارند، شایعات گذشته را تایید می کنند. دستگاه موجود در این تصاویر درون یک قاب محافظ قرار گرفته؛ با این حال می توان سبک طراحی دوربین اصلی آن را مشاهده کرد.

بر اساس رندرهای گذشته، پرچمداران آینده سامسونگ به یک المان چهارگوش روی پنل پشتی خود مجهز می شوند که دوربین اصلی را میزبانی می کند. این المان باعث افزایش 1.1 میلی متری ضخامت آن می شود. گلکسی S11 پلاس در مقایسه با گلکسی اس 11 به سنسورهای بیشتری برای دوربین خود مجهز خواهد شد، بنابراین ابعاد این المان افزایش پیدا می کند.

شایعات به استفاده از سنسور 108 مگاپیکسلی و سنسور پریسکوپی با قابلیت زوم اپتیکال 5 برابری در این گوشی هوشمند اشاره می کنند که با توجه به این موضوع، برآمدگی دوربین آن منطقی به نظر می رسد (سامسونگ گلکسی S11 به دوربین 108 مگاپیکسلی مجهز می شود). انتظار می رود گلکسی اس 11 پلاس به یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی مجهز شود (گلکسی S11 پلاس از باتری 5000 میلی آمپری استفاده می کند؟).

سامسونگ به احتمال زیاد از سه گوشی هوشمند از سری گلکسی اس 11 شامل گلکسی S11e، گلکسی S11 و گلکسی S11 پلاس رونمایی می کند (ابعاد نمایشگر گوشی های سری گلکسی S11 سامسونگ لو رفت). این محصولات در نسخه 4G و 5G وارد بازار می شوند، البته احتمالا گلکسی اس 11 پلاس تنها در نسخه 5G به فروش برسد (نسخه 5G گلکسی S11e از شارژ سریع 25 واتی پشتیبانی می کند).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.