آموزش اینستاگرام

طرح فروش اقساطی پراید 131 | 19 آذر 98

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – سایپا طرح فروش اقساطی پراید 131 را اعلام کرد. در این طرح مبلغ پایه خودرو برابر با 37,500,000 تومان است که 4 میلیون تومان به خریدار وام داده می شود.

در روزهای اخیر سایپا بسیاری از محصولات خود را به صورت فوری و اقساطی در اختیار خریداران قرار داده است (جدیدترین شرایط فروش سایپا). حال این شرکت تصمیم گرفته یکی از مدل های پراید را به صورت اقساطی به فروش برساند. طرح فروش اقساطی سایپا 131 از امروز ساعت 10 صبح مورخ 98/09/19 فعال می شود.

شرایط فروش اقساطی پراید 131 به شرح زیر است:

مبلغ پایه (تومان)مبلغ وام (تومان)بازپرداختزمان تحویل
37,500,0004,000,000

3 چک 4 ماهه

30 روز پس از پذیرش

در گذشته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی خبر از توقف شماره گذاری پراید از سال آینده داده بود؛ با این حال وزیر صمت به این موضوع اشاره کرد که تاریخ دقیقی برای توقف تولید این خودرو وجود ندارد (شماره گذاری پراید از سال آینده متوقف می شود).

قیمت خودروهای داخلی نزدیک به دو هفته پیش روند کاهشی خود را شروع کرد؛ با این حال از هفته گذشته شاهد افزایش دوباره قیمت ها در بازار آزاد بودیم (قیمت خودرو داخلی روز). در همین راستا التهاب جدیدی در بازار خودرو ایجاد شده که به ضرر مصرف کننده است.

5 نظرات
 1. محمد آریان می گوید

  ساام خسته نباشی برای من قیمتا فرقی نداره یک پرایدهزارتومان باشه یا صدمیلیون چون نمیتونم بخرم

 2. بهمن می گوید

  به به این که در میاد ۴۱۵۰۰که پس پراید قیمت کارخونه ای هم ۴میلیون گرون شد.یه آهن غراضه رو میچاپونید به مردم دمتون گرم خداییش .خدا به زمین گرم بزنددون .اون کارگر بدبخت ببین چی میشه ۴۰سال کار کنه تا یه آهن غراضه بخره اونم قسطی با منت.

 3. هادی می گوید

  در می یاد ۳۷۵۰۰
  ۴ تومن وامه
  ۳۳۵۰۰ می پردازی

 4. ن می گوید

  خدالعنتتون کنه ؛روزبه روز ماشیناتون آشغالترمیشه وگرون تر

 5. N N می گوید

  کارمند بیمارستانم با۱۵سال سابقه کارودوتامدرک لیسانس شغل پراسترس حقوق زیر۳تومن بااضافه کاروکلی قسط وقرض بااین قیمت پراید انشالله بعد۳۰ سال کارشایدبتونم یکی شو داشته باشم اگه خدابخواد!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.