اولین رندر هواوی P40 به پرچمداری بسیار باریک اشاره می کند

رسانه کلیک – اولین رندر هواوی P40 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. بر اساس این رندر، پرچمدار آینده هواوی ضخامت کمی دارد.

در حالی که انتظار می رود گوشی های سری هواوی پی 40 در مارس سال آینده معرفی شوند، پیش از این تاریخ تصاویر و رندرهای آن ها فاش خواهند شد. این محصولات در نمایشگاه CES 2020 و یا کنگره جهانی موبایل 2020 در معرض دید عموم قرار می گیرند. به تازگی اولین رندر هواوی P40 به اینترنت راه پیدا کرده که ما را با بخشی از طراحی آن آشنا می کند.

بر اساس این رندر، پرچمدار آینده هواوی دارای نمایشگر خمیده مشابه با هواوی میت 30 پرو است. روی پنل پشتی این دستگاه یک برآمدگی بزرگ برای میزبانی دوربین اصلی به چشم می خورد. انتظار می رود این گوشی هوشمند دارای دوربین اصلی چهارگانه باشد. این رندر که سمت راست هواوی P40 را به نمایش می گذارد، خبر از حضور دکمه های پاور و تنظیم صدا در این بخش می دهد.

رندر هواوی P40

انتظار می رود هواوی پی 40 برای تامین قدرت خود از چیپست کایرین 990 5G استفاده کند (افشای اولین اطلاعات از چیپست کایرین 1020 هواوی). نسل آینده این پردازنده، کایرین 1020 در سپتامبر 2020 معرفی می شود و در گوشی های سری میت 40 مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس شایعات، گوشی های سری P40 به صفحه نمایش 6.57 اینچی AMOLED با رزولوشن 2K مجهز می شوند که حفره درون آن، دوربین سلفی را میزبانی می کند.

در حال حاضر اطلاعات کمی از این گوشی های هوشمند در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این احتمال وجود دارد که هواوی برای پرچمدار آینده خود دوربین اصلی پنج گانه در نظر بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.