تماشا کنید: بازی Resident Evil 3 Remake رسما معرفی شد

رسانه کلیک – در جریان آخرین رویداد State of Play امسال، شرکت ژاپنی کپکام دقایقی پیش به صورت رسمی از بازی Resident Evil 3 Remake رونمایی کرد.

پس از عرضه نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 و موفقیت چشمگیر آن، شایعه های زیادی در رابطه با ساخت ریمستر نسخه سوم سری رزیدنت ایول منتشر شد. سپس با گذشت زمان، شواهد بیشتری در این زمینه به چشم خورد که افشای تصاویر بازی در شبکه پلی استیشن نیز تقریبا تمامی این گزارش ها را تایید کرد. با این حال، گمان می رفت که بازی در مراسم The Game Awards امسال و یا State of Play به نمایش گذاشته شود.

حال، همان طور که شرکت سونی وعده داده بود، آخرین برنامه State of Play سال 2019 دقایقی پیش پخش شد که شرکت کپکام با انتشار یک ویدیوی کوتاه، سرانجام به معرفی بازی Resident Evil 3 Remake پرداخت. تریلر منتشر شده از بازی نشان می دهد که کلیات جهان این عنوان یعنی Raccoon City دقیقا برگرفته از نسخه اصلی و کلاسیک خود بوده و بازسازی دوباره آن به همراه پیشرفت های خیره کننده گرافیکی، خاطره بیست ساله هواداران مجموعه زنده می کند. در این بازی بار دیگر با قهرمانان داستان یعنی جیل ولنتاین (Jill Valentine) و کارلوس اولیویرا (Carlos Oliveira) تجدید دیدار می کنیم و با کنترل آن ها با دشمنان عظیم و غول پیکر مبارزه خواهیم کرد.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی Resident Evil 3 Remake را مشاهده کنید:

 

به گفته شرکت کپکام، این عنوان در کنار بخش کمپین داستانی، دارای بخش چندنفره آنلاین نیز است که بازیکنان می توانند به همراه دوستان خود مراحل بازی را پیش ببرند.

تاریخ انتشار بازی Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake قرار است در روز جمعه 15 فروردین سال 99 (سوم آوریل سال میلادی 2020) منتشر می شود. بر اساس تریلر معرفی بازی، به نظر می رسد که این اثر در انحصار پلی استیشن 4 و مدل پرو آن بوده و فقط در اختیار دارندگان این کنسول قرار خواهد گرفت.

ریمیک رزیدنت ایول 3 تنها بازی جدید از این مجموعه نیست و شرکت کپکام جدا از ساخت این اثر، روی بازی دیگری با نام Resident Evil Project Resistance فعالیت می کند. Project Resistance شباهت زیادی با سری رزیدنت ایول ندارد و در واقع یک اثر ترسناک و بقای تیمی است که بازیکنان در قالب تیم های چندنفره، باید زامبی های بی شماری را نابود کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .