آموزش اینستاگرام

شرایط فروش لیفان X60 اتوماتیک | آذر 98

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرایط فروش لیفان X60 اتوماتیک برای آذر 98 از سوی شرکت کرمان موتور اعلام شد. لیفان ایکس 60 در این طرح قیمتی برابر با 115 میلیون تومان دارد.

شرکت کرمان موتور شرایط فروش یکی از خودروهای تولیدی خود را اعلام کرد. شرایط فروش لیفان X60 اتوماتیک امکان خرید نقدی این خودرو را برای خریدار به همراه دارد.

در این طرح قیمت لیفان ایکس 60 برابر با 115 میلیون تومان بوده که در مقایسه با گذشته افزایش چشمگیری را تجربه کرده است. زمان ثبت نام در این طرح از تاریخ 18 آذر اعلام شده است.

شرایط فروش لیفان X60 اتوماتیک به تحویل این خودرو در مدت زمان 30 روز اشاره می کند و خریداران در حالت نقدی خودروی خود را در این مدت زمان تحویل می گیرند. همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید، این خودرو فاقد گارانتی بوده و با مدل 1396 به فروش می رسد.

قیمت مصوب

مدل

توضیحات

زمان تحویل

115,000,0001396فاقد گارانتی30 روز کاری

لیفان X60 اتوماتیک به یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1794 سی سی مجهز شده است. این موتور حداکثر قدرتی برابر با 126 اسب بخار و حداکثر گشتاوری برابر با 168 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

این خودرو از جعبه دنده اتوماتیک از نوع CVT بهره می برد. ترمزهای درنظر گرفته شده برای چرخ های جلو و عقب دیسکی است. حجم مخزن سوخت این خودروی چینی به 55 لیتر می رسد و بر اساس اعلام سازنده، حداکثر سرعت آن برابر با 170 کیلومتر بر ساعت است.

از تجهیزات ایمنی این خودرو می توان به ایربگ راننده و سرنشین جلو، سیستم ترمز ضد قفل، سنسور دنده عقب، دوربین دنده عقب و قفل مرکزی اشاره کرد.

سنسور نور، قابلیت تنظیم چراغ های جلو، آینه های جانبی برقی، فرمان تلسکوپی، صندلی چرمی، سانروف، شیشه بالابر برقی، گرمکن شیشه عقب، سیستم تهویه مطبوع، خروجی برق 12 ولت، ریل سقفی و سیستم پخش DVD همراه با 6 بلندگو تجهیزات و امکانات رفاهی لیفان ایکس 60 را تشکیل می دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.