آموزش اینستاگرام

محمدجواد سورپرایز کرد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – چند روز پیش وزیر ارتباطات از سورپرایزی برای مردم ایران خبر داد. محمدجواد آذری جهرمی امروز روز پنج شنبه با رونمایی از پست پلاس به وعده خود عمل کرد.

جهرمی با به اشتراک گذاشتن فیلمی در صفحه شخصی خود نوشت:

«خانم‌ها و آقایان به پست پلاس خوش آمدید.

ما به جای صحبت و جلسه چند اقدام عملیاتی انجام دادیم. که واقعا هزینه ها کمتر شود و از آلودگی شهرها جلوگیری کنیم. برای همین در طرح پست انتقال بسته ای پستی با پهپاد را فراهم کردیم. که دیگر در هیچ جای ایران نقطه باقی نماند که غیر قابل دسترس باشد.

انتقال سریع دارو به بیمارستان ها جزیره ها سورپرایز کردن یکدیگر و…

از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شما خواهد بود.

در حال حاضر کشورهای کمی در دنیا هستند که این کار را کرده اند. ما می توانیم!

خدا قوت به همه جوانان ایرانی برای این دستاورد. تجهیز کردن شرکت ملی پست به ماشین برقی موتور برقی و دوچرخه برقی کاملا ایرانی. همچنین به مناسبت آغاز پست پلاس ارسال نامه در سراسر کشور در شنبه 23 آذر رایگان خواهد بود.

لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت post-plus.ir مراجعه فرمایید.

در مورد این موج سورپرایز باید خدمتتون بگم که خیلی از کامنت ها و توییت ها و استوری ها و پیامک ها را خواندم. واقعا خلاقیت شما مردم عزیز و اعتماد و لطفی که به بنده به عنوان خادم خود دارید یک دنیا ممنونم.

اتفاقا خیلی از این سورپرایزها مثل ارسال ماهواره جدید؛ ارزان کردن اینترنت، پایان وس و… را در تقویم گذاشتم و در دو هفته آینده از این دستاوردها و خدمات زیاد خواهیم دید.

امیدوارم تلاش هایم برای رفع فیلترها هم به نتیجه برسه.

خیلی از توییت ها و کامنت ها را برای بقیه در جلسات می خوانم تا بالاخره با واقعیت های جامعه و خواسته های شما آشنا شوند.

بالاخره ممکنه خبر خوب زیادی در این مدت نشنویم. یا حتی از شنیدن سورپرایز تعجب کنیم. اما من تمام تلاشم را می کنم که حداقل به انداره خودم برای شما مردم کار کنم و خبر خوب بدهم. همین شادی و هیجانی که این مدت در جامعه ایجاد شد خیلی ارزشمنده. کشور و مردم بزرگی داریم باید قدرشان را بدانیم. باید ایران را بهترین و پیشرفته ترین کشور دنیا کنیم. دوستتان دارم. ارادتمند شما مردم بزرگوار؛ محمدجواد.»

نظر شما در رابطه با سورپرایز وزیر ارتباطات چیست؟ آیا خواسته شما برآورده شده است؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

1 نظر
  1. amir می گوید

    وااای آفرین واقعا چه سوپرایزی…..فقط کافی بود بنزین گرون بشه همچین کاری بکنید.از پول بیت المال ماشین برقی بخرید بعد با برق به این مفتی دیگه نیاز نیست اینقد هزینه اضافه بنزین بشه پس همه نوش جونتون.واقعا که

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.