آموزش اینستاگرام

فروش گوشی های گلکسی فولد سامسونگ به 1 میلیون دستگاه رسید

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – یکی از مقامات سامسونگ از فروش موفقیت آمیز گوشی انعطاف پذیر خبر داده است. وی اظهار داشته که تاکنون بیش از 1 میلیون گوشی گلکسی فولد سامسونگ به دست خریداران رسیده است. 

شرکت سامسونگ چند ماه پیش، فروش گوشی های گلکسی فولد خود را آغاز کرد. به نظر می رسد که این محصول علیرغم تمام شایعات و حواشی موجود، توانسته فروش خوبی را در بازار تجربه کند. Young Sohn، رئیس شرکت سامسونگ الکترونیک نیز طی رویدادی در شهر برلین اعلام کرده که تاکنون بیش از 1 میلیون گوشی گلکسی فولد به دست مشتریان رسیده است (گلکسی فولد از راه رسید؛ اولین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ).

آقای Sohn در صحبت های خود، توضیحاتی را درباره عرضه نامتعارف این محصول ارائه داد. وی در پاسخ به یکی از خبرنگاران که عرضه گوشی پرنقص گلکسی فولد با قیمت 2000 دلار را امری ناعادلانه خوانده بود، گفت که هدف از انجام این کار صرفا دریافت فیدبک از مشتریان بوده است؛ چراکه تنها از این راه می توان نواقص گوشی هایی که به فناوری جدید مجهز شده اند را شناسایی کرد.

گلکسی فولد سامسونگ

اگر بخواهیم عادلانه به این موضوع نگاه کنیم، دستگاه هایی که از تکنولوژی جدید استفاده می کنند به لحاظ ضعف عملکردی پتانسیل بالاتری نسبت به سایر محصولات دارند. عرضه گلکسی فولد سامسونگ و دریافت فیدبک از خریداران، بی تردید نقش عمده ای در برطرف سازی معایب دستگاه داشته است؛ چراکه برخی معایب در حین فرایندهای آزمایشگاهی نمایان نمی شوند. البته شاید عرضه نسخه بتای این محصول با قیمت بالا چندان کار منصفانه ای نبوده است؛ اما فراموش نکنیم که در پایان، این خود افراد هستند که تصمیم می گیرند پول خود را در چه راهی خرج کنند.

شایعات حاکی از آن هستند که مدل جدید گلکسی فولد سامسونگ همزمان با گوشی های سری گلکسی S11 در سال 2020 روانه بازار می شود (تاریخ معرفی گلکسی S11 سامسونگ لو رفت).

1 نظر
  1. آرش می گوید

    روت کردن فلش کردن سامسونگ آن ۵ چجوری هستش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.