آموزش اینستاگرام

کنسول Xbox Series X رسما معرفی شد؛ عرضه در تعطیلات 2020

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – مایکروسافت از نسل آینده کنسول بازی خود رونمایی کرد. کنسول Xbox Series X که نام رسمی پروژه اسکارلت است، تعطیلات 2020 وارد بازار می شود.

مایکروسافت به صورت رسمی نسل آینده کنسول های بازی خود را معرفی کرد. کنسول Xbox Series X که نام رسمی ایکس باکس اسکارلت است، در مراسم The Game Awards از راه رسید. در این مراسم، فیل اسپنسر روی صحنه به معرفی این کنسول پرداخت. این کنسول دارای 15 بازی انحصاری خواهد بود.

فیل اسپنسر در این مراسم اعلام کرد:

ما کنسول های ایکس باکس را برای قدرت بخشیدن به رویاهای شما طراحی می کنیم. ما آینده ای را می بینیم که به سرعت جذب بازی های خود می شوید، جایی که شما در مرکز تجربیات بازی خود قرار دارید. تعطیلات بعدی، کنسول Xbox Series X نسل آینده کنسول های بازی ما را رهبری می کند. ایکس باکس سری X قدرتمندترین، سریع ترین و سازگارترین کنسول ما محسوب می شود.

اسپنسر در این مراسم اعلام کرد 15 استودیوی بازی سازی متعلق به ایکس باکس در حال توسعه بازی های فوق العاده خود هستند. بر اساس تصاویر منتشر شده، دسته این کنسول تفاوتی با دسته کنسول Xbox One ندارد، البته روی این کنترلر دکمه اشتراک قرار گرفته است.

کنسول Xbox Series X

مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی روی این کنسول انجام داده است و انتظار دارد بتواند شرکت سونی را شکست دهد. طراحی کنسول ایکس باکس سری ایکس در مقایسه با نسل گذشته متفاوت است. در حقیقت به علت عمودی بودن آن، به کیس کامپیوتر شباهت دارد.

1 نظر
  1. توحید دیتا می گوید

    یعنی میتونه سونی شکست بده :/ سونی انحصاریاش بهترن و دسته بازیش خیلی خوبه 😡

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.