آموزش اینستاگرام

تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima مشخص شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی در جریان رویداد The Game Awards 2019 تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima را مشخص کرد.

شرکت سونی در سال پایانی عمر پلی استیشن 4، دو بازی بزرگ و انحصاری به نام های The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima را برای کنسول خود منتشر خواهد کرد که قسمت دوم مجموعه «آخرین ما» برای عرضه در بهار سال میلادی 2020 برنامه ریزی شده است. با این حال، دومین بازی انحصاری این دستگاه یعنی Ghost of Tsushima تا به امروز تاریخ انتشار مشخصی نداشته و این زمان در هاله ای از ابهام قرار داشت.

حال با شروع مراسم The Game Awards سال 2019 و اعلام اسامی برندگان بهترین بازی سال، شرکت سونی با همکاری استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرد که در انتهای آن، شاهد تعیین تاریخ انتشار بازی هستیم. بر اساس این ویدیو، Ghost of Tsushima در تاریخ نامشخصی از تابستان سال 2020 میلادی به صورت انحصاری به دست دارندگان کنسول پلی استیشن 4 خواهد رسید. این بدان معناست که بازی در بازه زمانی یکم تیر ماه سال 99 (21 ژوئن سال میلادی 2020) الی یکم مهر ماه (22 سپتامبر) راهی بازار می شود.

تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima

عرضه بازی در تابستان سال 2020 میلادی موضوع عجیب و دور از انتظاری نیست، چرا که کنسول نسل بعدی سونی به نام پلی استیشن 4 به همراه ایکس باکس جدید در تعطیلات سال آینده میلادی روانه بازار خواهند شد. با توجه به این موارد، انتشار بازی در این بازه زمانی یک استراتژی جالب از سوی سونی است، زیرا که ممکن است این عنوان علاوه بر پلی استیشن 4، برای کنسول PS5 نیز عرضه شود.

هرچند، سردبیر وب سایت کوتاکو، جیسون شرایر (Jason Schreier)، اخیرا ادعا کرده که سونی در زمان عرضه پلی استیشن 5 هیچ برنامه ای برای انتشار بازی های فرست پارتی خود روی کنسول قبلی خود یعنی  پلی استیشن 4 ندارد (بازی‌ های زمان عرضه PlayStation 5 بین نسلی نخواهند بود). صحبت ها سناریوی انتشار بازی روی هر کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن را نقض می کند. با همه این ها، به نظر شما آیا Ghost of Tsushima برای کنسول نسل بعدی نیز منتشر خواهد شد؟ با صرف نظر از این ها، انتشار این عنوان برای پلی استیشن 4 رسما تایید شده بازیکنان PS4 سال آینده می توانند این اثر مورد انتظار را تجربه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.