۱۱ دی‌ ماه سال جاری؛ رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BasisCore برگزار می‌شود

رسانه کلیک – منظومه‌نگاران قصد دارد اکنون و پس از پشت‌سرگذاشتن سال‌ها تجربه‌های گوناگون در عرصه‌ وب و اینترنت، بسته‌ نرم‌افزاری توسعه وب خود را با نام BasisCore معرفی کند.

آیین رونمایی از محصول جدید شرکت منظومه‌نگاران به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت وب ایران با حضور و مشارکت جمعی از فعالان این حوزه و همچنین با همکاری DMWAY 11 دی ماه برگزار می‌شود.

شرکت منظومه‌نگاران با سابقه‌ای 22 ساله از شرکت‌های دانش‌بنیان است و آن‌طور که مدیرعاملش می‌گوید، منظومه‌نگاران شهرتش را مدیون طراحی وب‌سایت‌های محتوامحور در دوران رواج اینترنت در ایران می‌داند.

به گفته اعتدال‌مهر، این شرکت قصد دارد اکنون و پس از پشت‌سرگذاشتن سال‌ها تجربه‌های گوناگون در عرصه‌ وب و اینترنت، بسته‌ نرم‌افزاری توسعه وب خود را با نام BasisCore معرفی کند.

مدیرعامل منظومه‌نگاران در بیان اهداف این رویداد گفت: «آشنایی فعالان و متخصصان صنعت وب با خدمات و امکانات این بسته نرم افزاری (BasisCore)، نقد و بررسی تخصصی توسط کارشناسان DMWAY در جهت کمک به ارتقا سطح این برنامه و همچنین بیان تجربیات مدیران و برنامه‌نویسان شرکت‌هایی که تاکنون با این نرم‌افزار به فعالیت پرداخته‌اند، از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.»

او افزود: «برنامه‌نویسی علمی‌ است که از سرعت به‌روزرسانی بالایی برخوردار است و طی سال‌ها فعالیت، منظومه‌نگاران با دغدغه به‌روز کردن علمی برنامه‌نویسان داخلی روی به ساخت بسته نرم‌افزاری توسعه وب که توسعه داده شده آورد.»

به گفته مدیرعامل منظومه‌نگاران، این سرویس در حال حاضر هزاران سایت را میزبانی می‌کند.

رویداد رونمایی از BasisCore روز چهارشنبه 11 دی ماه سال جاری در سالن کنفرانس سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.