شیفر

بررسی دوربین پاپ آپ گوشی Honor 9X

رسانه کلیک – تب نمایشگرهای کم حاشیه و بدون حاشیه چند سالی است که جان تلفن های همراه افتاده و بسیاری از برندهای مختلف سعی کردند روند تولید گوشی های خود را براساس این ترند تغییر دهند. آنر نیز از این غافله عقب نمانده و با عرضه گوشی Honor 9X راه را برای خود باز کرده تا علاوه بر نمایشگری بی حاشیه و بزرگتر، یک دوربین پاپ آپ نیز همراه کاربران باشد.

آنر ابتدا با تولید Honor Magic 2 و حذف کامل حاشیه ها و انتقال دوربین به بخش کشویی گوشی، مسیر را آغاز کرد. پس از آن نخستین گوشی با حفره نمایشگر یعنی Honor View20 را به بازار عرضه کرد. اما حالا نوبت آن رسیده بود که یک گام دیگر نیز به جلو بردارد. هرچند این بار نخستین نبود، اما شاید بتواند بهترین عملکرد را از آن خود کند.

دوربین پاپ آپ موتوردار Honor 9X یک دوربین 16 مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم f/2.2 و از نوع واید است که می تواند تصاویر باکیفیتی را ثبت کند. علاوه بر عکاسی خوب، می تواند ویدیو با کیفیت FHD یا 1080 ضبط کند که در نوع خود جالب است.

گوشی Honor 9X

اولین چیزی که شما را در قبال این دوربین نگران می کند، موضوع خرابی آن است. اما باید بدانید که این گوشی زمانی که دوربین سلفی پاپ آپ آن باز است، اگر سقوط کند یا پرتاب شود، فورا دوربین را به جای خود باز می گرداند تا مبادا مشکلی برایش پیش بیاید. پس از این نظر خیالتان راحت باشد.

دوربین سلفی Honor 9X مثل دوربین اصلی این گوشی قابلیت های متنوعی دارد. از جمله عکاسی پرتره که که بک گراند را بوکه می کند حالت عکاسی شب اینجا هم وجود دارد تا بتوانید، در تاریکی هم تصاویر منحصر به‌فردی از خودتان ثبت کنید.

گوشی Honor 9X

AR Lens هم ویژگی جذاب دیگر دوربین سلفی آنر 9 ایکس است که اموجی های 3 بعدی را براساس حرکات صورت شما بصورت کاملا هوشمندانه ثبت و ضبط می کند. همچنین بخشی تحت عنوان Beauty Level وجود دارد که می تواند میزان روتوش صورت شما را مشخص کند.

گوشی Honor 9X

عمر مفید دوربین سلفی نزدیک به 5 سال برای استفاده مدوام روزانه در نظر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.