پایان خوش کمپین «با خودن و نوشیدن رانی BMW ببر» برای برنده خوش‌شانس

رسانه کلیک – قرعه‌کشی جایزه میلیاردی جشنواره «با خوردن و نوشیدن رانی BMW ببر» در آذرماه ۹۸ برگزار و برنده خوش‌شانس یک دستگاه BMW ۲۳۰i مشخص شد.

روز چهارشنبه 98/09/20 قرعه‌کشی جایزه میلیاردی رانی، ضمن رعایت مقررات و قوانین ناظر بر قرعه‌کشی و به صورت کاملا شفاف در محل هتل اسپیناس پالاس با حضور مدیران، تیم حقوقی و جمعی از کارکنان این شرکت و نیز شرکت‌های تبلیغاتی درگیر در این جشنواره برگزار شد.

مجری این برنامه محمد سلوکی بود و چندهزار بیننده به صورت زنده از طریق اینستاگرام و آپارات رانی، شاهد تمام فرآیند قرعه‌کشی بودند.

در این مراسم با برنده خوش‌شانس این جایزه تماس گرفته شد و به صورت زنده خبر برنده شدن به ایشان اعلام گردید. آقای “حمیدرضا فروتنی گوارشک” جوان ۱۹ ساله از یکی از روستاهای نزدیک به شهر مشهد به عنوان برنده یک دستگاه BMW ۲۳۰i معرفی شدند. این برنده خوش‌شانس تنها با فرستادن ۶ کد توانست از بین صدها هزار نفر، انتخاب شود. حمیدرضا که دانشجوی ترم سوم حقوق می‌باشد، همراه با پدر خود در روستای گوارشک کارگری می‌کند. حمیدرضا در حین گرفتن جایزه میلیاردی خود بسیار خوشحال بود و در صحبت‌های خود اشاره کرد که این جایزه می‌تواند تغییری بزرگ درزندگی او و خانوده‌اش پدید آورد.

در ادامه طبق قوانین مسابقه، نامه‌ای رسمی از طرف شرکت تجارت شرق ایندستریز برای آقای حمیدرضا فروتنی ارسال گردید. به موجب این نامه ایشان موظف شدند که طی مدت ۱۰روز کاری (پس از دریافت نامه رسمی شرکت) با در دست داشتن مدارک شناسایی و قوطی دارای کد برنده به شرکت مراجعه نمایند. بعد از مراجعه ایشان در تاریخ مقرر و تحویل گرفتن قوطی دارای کد صحیح، صحت مدارک ایشان بررسی و مورد تائید قرار گرفت و در نهایت در تاریخ ۰۴/۱۰/۹۸ خودرویBMW به آقای حمیدرضا فروتنی تحویل داده شد.

با توجه به انبوهی از تبلیغات در خصوص قرعه‌کشی‌های مختلف و عدم شفافیت در حقیقت اهدا جایزه، واقعی بودن جایزه «رانی» را می‌توان از نکات حائز اهمیت دانست. همچنین به منظور جلوگیری از هرگونه ابهام تمامی کارکنان شرکت تجارت شرق ایندستریز از شرکت در این قرعه‌کشی منع شده بودند تا ضمن اعلام حسن اخلاق، گام بلندی در اجرای تعهد به مشتری نهایی برداشته شود.

شما می‌توانید ویدئو مربوط به قرعه‌کشی و تحویل جایزه را از وب سایت رانی http://ranimania.com و یا صفحه اینستاگرام رانی و یا صفحه رانی در آپارات مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .