4 خرابی مرسوم تلویزیون + تعمیر تلویزیون LG

رسانه کلیک – گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی را در تلویزیون ال جی خود مشاهده کنید. در این مقاله قصد داریم که لیستی از رایج‌ترین مشکلات تلویزیون ال جی  و راه حل‌های آن را برای شما بیان کنیم.

درضمن پیشنهاد می‌کنیم قبل از نگرانی و یا تماس با تعمیرکار، راه حل‌های ساده ما را امتحان کنید. چرا که اگر با آگاهی و اطلاعات کافی با مشکلی رو به رو شوید، علاوه بر اینکه از این راهکارها می‌توانید استفاده کنید، از پرداخت هزینه‌های بالای تعمیرات و یا نگرانی‌های بی‌مورد نیز جلوگیری می‌کنید. در آخر نیز اگر موفق به حل مشکل تلویزیون خود نشدید می‌توانید برای تعمیر تلویزیون ال جی از کارشناسان حرفه‌ای ما در گلدیران راهنمایی بگیرید. پس این مطلب را از دست ندهید.

1. علت قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. اگر علامت‌ها و یا پیغام بدون سیگنال را روی صفحه تلویزیون مشاهده کردید، این حالت نشان دهنده این است که تلویزیون ال جی شما سالم است و امکان دارد به هر دلیلی تلویزیون شما سیگنال‌ها را دریافت نمی‌کند.

اگر احساس کردید که تلویزیون ال جی شما مشکل پیدا کرده و تصویر قطع شده است، این می‌تواند بخاطر مشکل منبع نور و یا پنل باشد. بعضی اوقات نیز اگر برد مشکل پیدا کند این ایرادات به وجود می‌آید. در این زمان است که باید جهت تعمیر تلویزیون ال جی، آن را به کارشناس متخصص آن بسپارید. البته ما به طور به کامل درباره‌ی این موضوع در سایت خدمات پس از فروش ال جی به توضیح پرداخته‌ایم.

2. تلویزیون ال جی روشن نمی‌شود، چاره چیست؟

اگر تلویزیون ال جی شما روشن نمی‌شود، یکی از پیشنهادات ما به شما این است که برای امتحان سلامت دستگاه، تلویزیون را به صورت مستقیم به پریز برق بزنید، شاید ایراد از محافظ برق تلویزیون شما باشد. اگر این روش را امتحان کردید و تلویزیون شما روشن نشد، ممکن است که دستگاه‌های جانبی تلویزیونتان باعث نویز و اختلال در تلویزیون ال جی شما شده باشد که باید آن‌ها را جدا کنید.

ممکن است کلید پاور کنترل تلویزیون ایراد پیدا کرده باشد و فرمان صحیح به تلویزیون ارسال نکند. اگر این موارد را چک کردید و تلویزیون روشن نشد، توصیه می­کنیم برای تعمیر تلویزیون ال جی توسط تکنسین حرفه‌ای آن اقدام کنید، تا مشکل تلویزیون شما سریع‌تر برطرف شود.

3. چرا تلویزیون ال جی صدا ندارد؟

اگر با مشکل تلویزیون ال جی خود رو به رو هستید و آن مشکل نداشتن صدا هست، در ادامه برای حل ایراد همراه ما باشید.

اولین کار این است که با ورودی‌های دیگر چک کنید که تلویزیون ال جی شما صدا دارد یا نه؟  دومین اقدام، حتما در منوی صدای تلویزیون ال جی خود، خروجی‌های صدا را بر روی حالت بلندگوی تلویزیون بگذارید. در مرحله‌ی بعدی صدای تلویزیون را چک کنید که mute نشده باشد. اگر احساس می‌کنید که صدای تلویزیون کم شده است یا صدای تلویزیون ضعیف است، وارد منوی صدا شوید، حالت صدا را روی استاندارد قرار دهید، یعنی (بهترین حالت صدا) تا مجددا صدای تلویزیون را چک کنید. البته دقت داشته باشید که گاهی کیفیت پایین صدای شبکه‌ها، باعث می‌شود که صدای تلویزیون ضعیف به گوش برسد.

اگر حال تلویزیون ال جی شما اصلا صدا ندارد برای تعمیر تلویزیون ال جی، از تکنسین‌های دوره دیده و متخصص ما در این امر راهنمایی بگیرید. در ضمن لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایت گلدیران، مطلب‌های بسیاری برای شما عزیزان قرار داده شده است.

4. چرا تلویزیون ال جی هنگ کرده و یا کلیدهای تلویزیون عمل نمی‌کند؟

اگر تلویزیون ال جی شما روشن شده ولی هنگ کرده و هیچ عملکردی ندارید، نیاز است فوت و فن حل ایراد آن را بدانید. اگر دستگاه جانبی به تلویزیون وصل کرده‌اید آن‌ها را جدا کنید، چون اگر باعث نویز و اختلال در تلویزیون ال جی شما شده باشد، بتوانید منبع آن را پیدا کنید. اما روش بهتر آن این است که با کلیدهای پنل تلویزیون عملکرد را بررسی کنید چون شاید کنترل، سیگنال اشتباه به تلویزیون ارسال می‌کند و ایراد از کنترل باشد. اگر این موارد را بررسی کردید و مشکل برطرف نشد در این حالت تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد. برای تعمیر تلویزیون ال جی حتما از کارشناسان حرفه‌ای ما در گلدیران راهنمایی بگیرید.

توصیه‌ی آخر

همیشه بهترین راه ساده‌ترین راه نیست، بلکه ساده نگاه کردن به مشکلات است. در دنیای امروز تکنولوژی‌ها، همانطور که وسایل پیشرفته و قوی وارد بازار می‌شود، علم برطرف کردن مشکلات آن‌ها نیز قرار داده می‌شود. پس بهتر است همیشه به جای نگرانی و افکار ترسناک، واقع بینانه و صحیح به دنبال حل مشکلات باشید. ما در گلدیران برای هموار کردن راه‌های سخت شما همیشه آماده خدمت رسانی به شما، در حوزه لوازم خانگی و صوتی تصویری ال جی می‌باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .