فیلم آنچارتد احتمالا توسط روبن فلیشر کارگردانی می شود

رسانه کلیک – به نظر می رسد که سازندگان فیلم آنچارتد برای یافتن کارگردان مناسب دچار مشکل شده اند. پس از ترک تراویس نایت، شرکت سونی این بار در پی جلب رضایت روبن فلیشر برآمده است.

فیلم آنچارتد از همین ابتدای کار با مشکلات بسیاری مواجه شده است. کارگردانان این مجموعه یکی پس از دیگری تصمیم به ترک آن می گیرند و این موضوع سازندگان را آشفته خاطر کرده است. پس از ترک تراویس نایت از سمت خود، شرکت سونی در صدد برآمده تا هر چه سریع تر جانشین مناسبی را برای وی پیدا کند؛ چراکه زمان ساخت Uncharted نباید با زمان فیلمبرداری قسمت جدید اسپایدرمن تداخل پیدا کند. دلیل این امر هم نقش آفرینی تام هالند به عنوان شخصیت اصلی در هر دو فیلم است. مارک والبرگ نیز در نقش راهنما و دوست قدیمی شخصیت نیتن دریک یعنی ویکتور سالیوان ظاهر می شود.

روبن فلیشر تاکنون چند مورد از موفق ترین فیلم های سونی یعنی هر دو قسمت زامبی لند و قسمت اول ونوم را کارگردانی کرده است. همانطور که می دانید، فیلم ونوم بسیار موفق ظاهر شد و رضایت اغلب طرفداران را در پی داشت. قسمت دوم این مجموعه نیز در اکتبر 2020 روی پرده سینما خواهد رفت؛ البته این بار وظیفه کارگردانی بر عهده اندی سرکیس است.

چنانچه پیشتر به آن اشاره کردیم، فیلم آنچارتد از همان آغاز با مشکلات بسیاری از جمله انتخاب کارگردان و فیلمنامه نویس مواجه بوده است. Uncharted نخستین فیلمی است که داستان آن بر اساس یکی از محصولات پلی استیشن نوشته می شود. Asad Qizilbash و Carter Swan نیز تهیه کنندگان اجرایی این فیلم جذاب و دیدنی هستند. حال باید منتظر ماند و دید که عاقبت فیلم آنچارتد در نهایت چه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.