اولین تصاویر واقعی گلکسی S20 پلاس سامسونگ لو رفت

رسانه کلیک – تصاویر واقعی گلکسی S20 پلاس سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. علاوه بر این تصاویر، پوستر گلکسی اس 20 نیز در فضای مجازی منتشر شده است.

در هفته های اخیر بسیاری از شایعات به این موضوع اشاره کرده بودند که سامسونگ پرچمداران آینده خود را با نام گلکسی S20 معرفی و وارد بازار می کند. علاوه بر شایعات، گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که خبر از تایید این نام توسط دی جی کو می داد. به تازگی اولین تصاویر واقعی گلکسی S20 پلاس توسط XDA Developers در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

در صفحه راه اندازی این گوشی هوشمند شاهد نمایش نام گلکسی اس 20 پلاس هستیم. این احتمال وجود دارد که سامسونگ به علت سال 2020 تصمیم به استفاده از عدد 20 گرفته باشد. این دستگاه مانند گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس به حفره در مرکز نمایشگر مجهز شده است. میزان خمیدگی صفحه نمایش این اسمارت فون در مقایسه با نسل گذشته بسیار کمتر است.

گلکسی S20 پلاس سامسونگ

روی پنل پشتی آن شاهد خودنمایی یک ماژول بسیار بزرگ برای میزبانی از دوربین اصلی هستیم. بر اساس شایعات، گلکسی S20 پلاس به سنسور اصلی، سنسور اولترا واید، سنسور پرتره و سنسور ماکرو برای دوربین اصلی خود مجهز می شود. برخلاف شایعات گذشته، جدیدترین اطلاعات به سنسور 12 مگاپیکسلی این دستگاه اشاره می کنند (منتظر دوربین 108 مگاپیکسلی در گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس نباشید).

علاوه بر این تصاویر، شاهد افشای پوستر گوشی گلکسی اس 20 نیز هستیم. در این پوستر علاوه بر نام گلکسی S20، پنل جلویی این گوشی هوشمند نیز به نمایش گذاشته شده که شایعات گذشته را تایید می کند.

گلکسی S20 پلاس سامسونگ

سامسونگ در تاریخ 11 فوریه از نسل جدید پرچمداران خود رونمایی خواهد کرد. علاوه بر گوشی های سری گلکسی S20، انتظار می رود با گوشی انعطاف پذیر جدید آن نیز ملاقات کنیم. در حالی که گزارش های اولیه از این دستگاه با نام گلکسی Bloom یاد کرده بودند، جدیدترین شایعه به نام گلکسی Z Flip اشاره دارد (گلکسی Z Flip نام گوشی انعطاف پذیر جدید سامسونگ است).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .