گلکسی بادز پلاس سامسونگ بدون قابلیت حذف نویز از راه می رسد

رسانه کلیک – هدست های جدید سامسونگ به نام گلکسی بادز پلاس قادر به پشتیبانی از قابلیت حذف نویز فعال نیست، اما به لطف باتری بزرگ تر می تواند تا 12 ساعت روشن باقی بماند.

تقریبا یک سال از عرضه گلکسی بادز سامسونگ می گذرد و حال شایعاتی درباره نسخه بعدی این دستگاه بر سر زبان ها افتاده است. وب سایت SamMobile به تازگی اعلام کرده که گلکسی بادز پلاس از قابلیت حذف نویز فعال پشتیبانی نمی کند. در عوض این هدست جدید از باتری بزرگتری (85 میلی آمپر ساعت) برخوردار است که آن ها را به مدت 12 ساعت روشن نگه می دارد. این زمان دو برابر طولانی تر از نسخه قبلی است.

یکی از معایب گلکسی بادز فعلی، ارائه کیفیت صوت متوسط است. اما ظاهرا این کیفیت در ایرباد جدید بهبود پیدا می کند، هرچند که اطلاعات دقیقی در خصوص آن وجود ندارد. به عنوان یکی دیگر از معایب گلکسی بادز کنونی، می توان به کیفیت ضعیف میکروفن اشاره کرد. طبق نوشته های وب سایت SamMobile، نسخه پلاس هدست جدید سامسونگ به چهار میکروفن مجهز شده که به بهبود تماس ها کمک می کند. باید خاطر نشان کرد که این تعداد میکروفن دو برابر بیشتر از نسخه قبلی است. با این حال با توجه به عدم پشتیبانی از قابلیت حذف نویز فعال، فروش این محصول به احتمال زیاد کمتر از ایرپاد پرو اپل یا سایر ایربادهای بی سیم با ویژگی های مشابه خواهد بود.

کمپانی کره ای سامسونگ قرار است در مراسم آنپکد خود در تاریخ 11 فوریه سال جاری، از گلکسی بادز پلاس رونمایی کند. بعید نیست که این هدست جدید نیز به همراه گوشی های هوشمند آینده از راه برسند. از آنجا که حدود یک سال از عرضه نخستین مدل گلکسی بادز می گذرد، می توان پیش بینی کرد که نسخه پلاس جدید برخی از معایب مدل اولیه را برطرف می کند.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.