شرکت اندیشه نگار پارس موفق به کسب رتبه 8 ام در گروه خدمات بازرگانی گردید

رسانه کلیک – بیست و دومین همایش شرکتهای برتر ایران در سالن اجلاس صدا و سیما برگزار شد. شرکت اندیشه نگار پارس با 28 سال سابقه فعالیت در صنعت IT ایران توانست با 15 پله صعود نسبت به رتبه‌بندی سال 1396، به رتبه 158 شرکت‌های برتر ایران دست یابد.

بیست و دومین همایش شرکتهای برتر ایران در سالن اجلاس صدا و سیما برگزار شد. در این همایش که با حضور معاونین وزارتخانه های صنعت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد؛ شرکت اندیشه نگار پارس با 28 سال سابقه فعالیت در صنعت IT ایران توانست با 15 پله صعود نسبت به رتبه‌بندی سال 1396، به رتبه 158 شرکتهای برتر ایران دست یابد. علاوه بر آن این شرکت توانست رتبه 8 ام خدمات بازرگانی شرکتهای برتر ایران را از آن خود نماید و جزو 5 شرکت برتر از نظر رشد سریع قرار گیرد.

 در همین راستا این شرکت مفتخر است با داشتن مدیریت کارآمد و توان مهندسی بالا، پروژه های بزرگی را در سطح ملی و بانکها، سازمانها و وزارتخانههای کشور انجام داده و در نظر دارد با افزایش کارآیی و بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان، همگام با سیاستهای کلان دولت جمهوری اسلامی ایران، گام مهمی در توسعه اقتصادی کشور بردارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.