پتنت جدید هواوی به دوربین اصلی پنج‌گانه میت 40 پرو اشاره می کند

رسانه کلیک – پتنت جدید هواوی، به وجود پنج دوربین در پنل پشتی یک گوشی هوشمند اشاره کرده است. این پتنت احتمالا متعلق به هواوی میت 40 پرو است. 

پتنت طراحی مربوط به گوشی هواوی میت 40 پرو به وجود دوربین پنج‌گانه در پنل پشتی اشاره می کند. این پتنت در آلمان به ثبت رسیده و دستگاهی را نشان می دهد که دارای هشت دوربین است.

به نظر می رسد که سری گوشی های هوشمند پرچمدار آینده هواوی به نام میت 40 در سه ماهه چهارم سال 2020 روانه بازار می شوند. سری جدید به عنوان جانشین سری قبلی، میت 30 تغییر چندانی از نظر طراحی پیدا نکرده است (ماژول دوربین دایره ای)، اما ظاهرا سنسور تصویربرداری بیشتری دارد. 

با توجه تصاویر پتنت جدید، میت 40 پرو در پنل جلویی شامل سه دوربین سلفی و در پنل پشتی دارای پنج دوربین است. به بیان دیگر، در مجموع هشت سنسور عکس برداری بزرگ در بدنه این گوشی هوشمند تعبیه شده اند.

سیستم دوربین پنج‌گانه، طراحی چندان جدیدی نیست، اما تاکنون پیاده سازی و کاربرد آن در تعداد کمی از گوشی های پرچمدار پیشرفته مشاهده شده است. پتنت ثبت شده اخیر هواوی، چند نکته جالب دارد. این تصویر، دستگاهی را نشان می دهد که شباهت بسیاری با میت 30 پرو داشته و در پنل پشتی خود به یک سنسور عکس برداری اضافی در بین چهار سنسور دیگر مجهز شده است.

اما مهم تر از همه، پتنت جدید مستقیما به نام گوشی همراه خاصی اشاره نکرده است. بنابراین می توان انتظار داشت که طراحی ارایه شده، متعلق به گوشی دیگری در سری میت 40 بوده و به میت 40 پرو ربطی نداشته باشد. با این حال انتشار چنین تصویری در اوایل سال جاری را می توان به عنوان بخشی از طراحی گوشی های میت سری 40 میت در نظر گرفت. متاسفانه تا این لحظه هیچ اخبار رسمی یا اعلامیه ای از سوی هواوی پیرامون پتنت جدید آن گزارش نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.