افشای تصاویری از قاب های رسمی گلکسی S20 سامسونگ

رسانه کلیک – تصاویری از قاب های رسمی گلکسی S20 سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده که شایعات گذشته را تایید می کنند.

تاکنون اخبار زیادی در رابطه با گوشی های سری گلکسی اس 20 منتشر شده است (مشخصات کامل گوشی های سری گلکسی S20 فاش شد). حال تصاویری از قاب های رسمی گلکسی S20 سامسونگ به فضای مجازی راه پیدا کرده که اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار می دهند. این تصاویر به تازگی در توییتر منتشر شده و مربوط به پرچمداران آینده سامسونگ هستند. کیس های Clear View ،LED View و Protective Stand در این تصاویر به نمایش گذاشته اند.

البته طراحی این قاب ها به خوبی با رندرهای لو رفته در گذشته، همخوانی دارند. به بیان بهتر، تصاویر جدید اطلاعات تازه ای را در مورد این گوشی های هوشمند ارایه نمی دهند. با این حال افشاگر این رندرها ادعا می کند که کاور LED View به LED های واقعی مجهز است. مشخص نیست که آیا این افشاگر به وحود LED های واقعی در کاور  LED Back (که تا کنون در هیچ رندری مشاهده نشده) اشاره می کند، یا به کاور LED View. ظاهرا تنها گذشت زمان و آشکار شدن اطلاعات بیشتر می تواند پاسخگوی این سوال باشد.

شرکت سامسونگ تنها قاب های رسمی گلکسی اس 20 را وارد بازار نمی کند بلکه لوازم جانبی دیگری نیز برای آن ها در نظر می گیرد. مدل های بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارند. چند هفته پیش مشخص شد که گوشی گلکسی اس 20 اولترا دارای یک قاب انحصاری کوادرات است. گذشته از این، قاب های رسمی سامسونگ به احتمال زیاد در بیش از دو رنگ عرضه می شوند. شایعات حاکی از آن هستند که رنگ آبی آسمانی، که قبلا در رندرهای گلکسی بادز پلاس مشاهده شده بود نیز به رنگ بندی قاب های گلکسی اس 20 اضافه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.