تاریخ اکران فیلم آنچارتد دوباره به تعویق افتاد

رسانه کلیک – ظاهرا داستان به تاخیر افتادن تاریخ اکران فیلم آنچارتد تمامی ندارد. استودیوی کلمبیا پیکچرز سونی این بار تاریخ اکران این فیلم ماجراجویی را به پنجم مارس سال 2021 موکول کرده است.

تاکنون تاریخ های متعددی برای اکران فیلم آنچارتد اعلام شده است. استودیوی کلمبیا پیکچرز سونی به تازگی جدیدترین تاریخ اکران این فیلم ماجراجویی را از هجدهم دسامبر سال 2020 به پنجم مارس سال 2021 به تعویق انداخت.

فیلم Uncharted در واقع به اقتباس از یک بازی کامپیوتری محبوب و ماجراجویی به همین نام ساخته شده که سبک آن شبیه به فیلم های ایندیانا جونز است. کمپانی ناتی داگ به عنوان تولیدکننده این بازی، یکی از زیرمجموعه های شرکت بزرگ ژاپنی سونی به شمار می آید. داستان آنچارتد در مورد یک فرد ماجراجوی خوش چهره به نام نیتن دریک است که علاقه شدیدی به یافتن گنج دارد.

وی با همراهی مربی سفید موی خود، ویکتور سالیوان در سرزمین های مختلف به دنبال گنج های اسرارآمیز و قدیمی می گردد و با حوادث مختلفی روبه‌رو می شود. فیلم سینمایی آنچارتد بیشتر حول نیتن جوان و داستان های وی بوده و در صورت به موفقیت رسیدن، ممکن است آغازگر مجموعه های جدید برای کمپانی سونی باشد. البته اگر ساخته شود!

به هر حال شرکت سونی، هیچ توضیحی را در خصوص این تاخیر ارایه نداده است، اما می توان حدس زد که یکی از دلایل آن، به خروج تراویس نایت (کارگردان) از پروژه فیلم سازی مربوط می شود. گویا سونی هنوز هیچ فرد شایسته دیگری را نیافته که بتواند آن را جایگزین نایت کند و ساخت فیلم را در عرض کمتر از یک سال به اتمام برساند. این پروژه به قدری طولانی شده که مارک والبرگ، که زمانی برای نقش نیتن دریک انتخاب شده بود، حالا قرار است به عنوان راهنما و مربی وی، ویکتور سالیوان ایفای نقش کند.

البت باید خاطر نشان کرد که نشانه هایی از پیشرفت احتمالی در پروژه ساخت فیلم آنچارتد مشاهده می شود. طبق گزارش های رسانه خبری Deadline، به نظر می رسد که روبن فلیشر، کارگردان فیلم Zombieland (سرزمین زامبی ها) به عنوان بهترین گزینه، قرار است کارگردانی Uncharted را بر عهده بگیرد. این در حالی است که خوشبختانه بازیگران اصلی این فیلم، مارک وابرگ و تام هالند در نقش های خود باقی مانده اند. فیلمنامه این محصول، توسط افراد مشهوری نظیر ریف جادکینز (Agents of the shield) و آرت مارکوم و مت هالووی (Iron Man) نوشته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.