شیفر

دو خودروی جدید ایران خودرو در دهه فجر معرفی می شوند

رسانه کلیک – شرکت ایران خودرو قصد دارد در دهه فجر از دو خودروی جدید رونمایی کند. در حال حاضر نام و مشخصات این خودروها مشخص نشده است.

دبیر انجمن قطعه سازان در گردهمایی جهادگران عرصه تولید و خودکفایی اعلام کرد: «ایران‌ خودرو از دو خودروی جدید در دهه فجر رونمایی خواهد کرد که زنجیره تامین و قطعه‌سازان در این رونمایی شریک خواهند بود.»

مازیار بیگلو ادامه داد: «از مدیرعامل ایران‌ خودرو برای اصلاح قیمت قطعات و پرداخت عادلانه مطالبات قطعه سازان متشکر هستیم.»

دبیر انجمن قطعه سازان با اعلام اینکه تحریم ها را شکست دادیم و تا آخر در کنار خودروسازان ایستاده ایم، افزود: «جامعه ظرفیت افزایش قیمت خودرو در سال جاری را ندارد، قیمت مواد اولیه عقلانی نیست و باید با قیمت تمام شده این مواد به ما داده شود تا هزینه های تولید منطقی شود.»

بیگلو در نهایت عنوان کرد: «هر زمان قیمت خودرو افزایش یافته، نارضایتی مردم از کیفیت بیشتر شده است.»

ایران خودرو تا پایان امسال خودروی پژو 207 با سقف شیشه ای را وارد بازار خواهد کرد (زمان عرضه دنا پلاس اتوماتیک و پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد). در حال حاضر نمی توان در رابطه با دو خودروی جدید ایران خودرو اظهار نظری کرد (با مشخصات و تجهیزات دنا پلاس توربو اتوماتیک آشنا شوید). سایپا نیز در سه سال آینده از 8 خودروی جدید رونمایی می کند (8 خودروی جدید سایپا در سه سال آینده معرفی می شوند).

2 نظرات
  1. افسانه می گوید

    یک قدم برای دزدان ماهر باز کرده پژو ۲۰۷ با سقف کامل سانروف شیشه میشکونن میان داخل ماشین میبرن یا قطعات داخلی
    ماشین ایرانی که بدنه محکم شیشه ضد شکستن نداره ک

  2. دانیال می گوید

    فکر کنم نام دو خود رو به ترتیب فرغونک و گاریان باشد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.