فیلم پسران بد 3 در باکس آفیس رکوردشکنی کرد

رسانه کلیک – فیلم پسران بد 3 موفق شده تا تنها سه هفته پس از اکران، رکورد تازه ای را از خود به جای گذاشته و به پرفروش ترین فیلم در بخش اکشن کمدی تبدیل شود.

فیلم Bad Boys for Life توانست تا تنها سه هفته پس از اکران، عنوان پرفروش ترین فیلم در بخش اکشن کمدی را به خود اختصاص دهد. فروش جهانی این فیلم تاکنون به 291 میلیون دلار رسیده و رکورد فیلم Bad Boys 2 که در سال 2003 به اکران درآمده را جابه‌جا کرده است. ناگفته نماند که قسمت اول این مجموعه نیز در سال 1995 روی پرده سینما رفت و موفق شد تا فروش جهانی خود را به 141 میلیون دلار برساند.

فیلم پسران بد 3 برای سومین هفته متوالی فروش بسیار خوبی را در خارج از خانه تجربه کرد و پس از نمایش در 63 کشور مختلف، 30.8 میلیون دلار دیگر را برای عوامل به ارمغان آورد. ظاهرا بیشترین میزان فروش مربوط به کشورهای انگلستان (14.8 میلیون دلار)، آلمان (12.7 میلیون دلار)، مکزیک (10.5 میلیون دلار) و استرالیا (10 میلیون دلار) بوده است. البته موفقیت این فیلم در آمریکای شمالی نیز ادامه پیدا کرده؛ به طوری که فروش داخلی آن در نهایت به 148 میلیون دلار افزایش یافته است. به نظر می رسد که آخرین محصول همکاری ویل اسمیت و مارتین لارنس طی چند هفته آینده به درخشش خود ادامه دهد.

فیلم پسران بد 3

درآمد فیلم چاقوکشی محصول کمپانی لاینز گیت نیز در حال رسیدن به مرز 300 میلیون دلار است. فیلم جنایی معمایی رایان جانسون در اکران بین المللی خود توانست به فروش 138 میلیون دلاری دست یافته و درآمد کلی خود را به 293.7 میلیون دلار برساند.

رتبه دوم باکس آفیس پس از فیلم 3 Bad Boys متعلق به مجموعه درام جنگی 1917 است. فیلم سم مندز این هفته پس از اکران در 61 کشور دیگر، فروش جهانی 249 میلیون دلار را تجربه کرد. گفته می شود که میزان درآمد حاصل از 1917 در روز دوشنبه از مرز 250 میلیون دلار نیز عبور می کند. این فیلم تاکنون موفق به کسب جوایز بسیاری شده، اما اگر عنوان بهترین فیلم اسکار را نیز به دست آورد، میزان درآمد آن از این هم بیشتر می شود.

فیلم جدید رابرت داونی جونیور یعنی دولیتل نیز پس از اکران در 63 کشور مختلف به فروش جهانی 126 میلیون دلار رسید. این فیلم داستان یک دامپزشک است که با بیماران چهارپا خود وارد بحث و گفتگو می شود. دولیتل در مکزیک (3.7 میلیون دلار)، آلمان (2.8 میلیون دلار)، ایتالیا (2.2 میلیون دلار) و فیلیپین (500 هزار دلار) فروش نسبتا خوبی را تجربه کرد. البته با توجه به اینکه هزینه تولید این فیلم در مجموع برابر با 180 میلیون دلار بوده، فروش جهانی 126 دلار خبر چندان خوشایندی برای استودیوی سازنده به شمار نمی آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.