قابلیت برش فیلم به استوری اینستاگرام اضافه می شود

رسانه کلیک – اینستاگرام در تلاش است تا با اضافه کردن قابلیت هایی نظیر برش فیلم در استوری و یا واکنش به پیام های خصوصی از طریق ایموجی، لذت کار با این اپلیکیشن محبوب را به حداکثر برساند.

حدودا یک دهه از آغاز کار اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی موفق می گذرد. قابلیت اشتراک گذاری عکس و فیلم در این اپلیکیشن به افراد این اجازه را می دهد تا هنر، تجربه و رویدادهای مهم زندگی خود را با دوستان و آشنایان در میان بگذارند. به همین خاطر، اینستاگرام روزانه در تلاش است تا تجربه کار با اپلیکیشن پرطرفدار را بهبود بخشد (امکان کسب درآمد از IGTV اینستاگرام فراهم می شود).

این شرکت موفق اکنون در حال آماده سازی دو ویژگی بسیار کارآمد است. یکی از آن ها واکنش به پیام های دایرکت بوده و دیگری امکان برش فیلم در استوری است (ویژگی جدید اینستاگرام در راه است). ویژگی اول به شما اجازه می دهد تا به پیام های خاص واکنش نشان دهید. بدین ترتیب که انگشت خود را برای مدتی روی پیام نگه داشته و سپس ایموجی موردنظر را انتخاب کنید.

برش فیلم استوری اینستاگرام نیز یکی دیگر از قابلیت های جالب توجه است که به زودی به اپلیکیشن اضافه می شود. این ویژگی زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که شما قصد داشته باشید یک ویدیوی طولانی را در استوری خود به اشتراک بگذارید. مسلما شما قادر به بارگذاری کامل ویدیو نخواهید بود. در عوض باید فیلم را برش داده و آن را به چند قطعه تبدیل کنید. جالب آنکه بارگذاری فیلم در واتساپ نیز به همین روش انجام می شود.

قابلیت برش ویدیوها در استوری هنوز در حال آماده سازی و توسعه است و برای همین فعلا امکان استفاده از آن برای عموم کاربران وجود ندارد. علاوه بر این هنوز هیچ تاریخی برای راه اندازی این ویژگی از جانب اینستاگرام تعیین نشده است.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.