سریال Resident Evil در راکون سیتی اتفاق نمی افتد؟

رسانه کلیک – نتفلیکس اخیرا خبری را درباره سریال تلویزیونی Resident Evil منتشر و خیلی سریع آن را حذف کرد. در ادامه به بررسی جزییات این خبر می پردازیم.

نخستین اطلاعات مربوط به مجموعه آینده در حال ساخت نتفلیکس یعنی سریال Resident Evil در فضای آنلاین ظاهر و خیلی زود ناپدید شد. با این حال هواداران توانستند از طریق WaybackMachine به این اطلاعات دست پیدا کنند. حدود یک سال از خبر ساخت سریال تلویزیونی Resident Evil می گذرد؛ با این حال نه تنها کپکام، بلکه نتفلیکس نیز هنوز صحبتی در خصوص این محصول به میان نیاورده اند.

با اینکه عنوان مختلف مجموعه Resident Evil شاهد نوسانات شدیدی در جذب هواداران بوده اند، اما بازسازی مجدد قسمت دوم از نظر بسیاری افراد، به عنوان یکی از بهترین بازی های این فرانچایز به شمار می آید. همچنین جدیدترین عنوان ساخته شده توسط کپکام یعنی Resident Evil VII علیرغم تعویض سبک بازی از نمای سوم شخص به نمای FPS، مورد استقبال گرم مخاطبین قرار گرفته است.

بسیاری از گیمرها، از تماشای مجموعه فیلم های رزیدنت اویل نیز لذت می برند. این مجموعه در شش قسمت با هنرنمایی میلا یووویچ ساخته شده است. طرفداران بی صبرانه منتظر هر نوع اخباری در مورد سریال تلویزیونی Resident Evil نتفلیکس هستند. البته فعالیت های اخیر این کمپانی نشان می دهد که انتظار این هوادارن خیلی زود به پایان خواهد رسید.

یکی از کاربران توییتر به نام RE_WIKI با توجه به اطلاعات گرفته شده از WaybackMachine در پست خود نوشته است که ظاهرا سریال رزیدنت اویل نتفلیکس، در راکون سیتی اتفاق نمی افتد، بلکه وقایع مربوط به شهر کلیرفیلد MD هستند. البته این اطلاعات در وب‌سایت رسمی نتفلیکس منتشر شده و خیلی سریع پاک شده اند. ظاهرا نتفلیکس ترجیح داده که فعلا از این خبر رونمایی نکند.

این کاربر در ادامه پست خود نوشته که بهتر است با نگاهی تردیدآمیز به این خبر نگاه کرد، چرا که این اطلاعات به صورت غیرمستقیم در دسترس قرار گرفته اند. به هر حال، نمایش اخبار مربوط به سریال Resident Evil در سایت اصلی نتفلیکس، حتی در صورت حذف فوری آن، می تواند مهری بر اعتبار این اطلاعات در نظر گرفته شود.

حدس و گمانه زنی هواداران تا تایید رسمی نتفلیکس ادامه پیدا خواهد کرد. آیا این مجموعه جدید می تواند در خط داستانی متفاوتی نسبت به بازی ها و فیلم ها رخ دهد؟ سازمان آمبرلا تا چه اندازه در واشنگتن دی سی قدرت دارد؟ آیا عطر T-Virus باز می گردد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.