سامسونگ در جعبه گلکسی S20 اولترا شارژر 45 واتی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – به نظر می رسد که علیرغم تعیین قیمت 1399 دلاری برای گوشی جدید گلکسی S20 اولترا سامسونگ، جعبه آن فاقد شارژر سریع سریع 45 واتی است.

پیش تر گفته شده بود که گوشی گلکسی S20 اولترا به همراه یک شارژر سریع 45 واتی عرضه می شود (سامسونگ گلکسی S20 اولترا با نمایشگر غول پیکر رونمایی شد). شارژر سریع در بسته بندی اکثر گوشی های همراه وجود دارد و از آنجا که قیمت گلکسی اولترا از 1399 دلار شروع می شود، انتظار می رفت که بسته بندی این دستگاه نیز دارای شارژر سریع باشد. اما ظاهرا تنها یک شارژر 25 واتی به همراه گوشی عرضه خواهد شد و شارژر سریع 45 واتی باید به طور جداگانه خریداری شود.

گوشی جدید سامسونگ دارای یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی بوده که از فناوری شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کند. اما این دستگاه تنها به همراه یک آداپتور 25 واتی در دسترس مشتری قرار می گیرد و شارژر 45 واتی را می توان با قیمت 50 دلار به طور جداگانه و در صورت نیاز خریداری کرد. با اینکه 50 دلار در مقایسه با قیمت این گوشی اصلا به چشم نمی آید، اما پرداخت پول بیشتر برای استفاده از تمام امکانات، کمی ناعادلانه به نظر می رسد.

با اینکه گوشی گلکسی نوت 10 نیز از سرعت شارژ 45 واتی برخوردار است، اما قدرتمندترین مدل گلکسی S10 با پشتیبانی از شارژ 25 واتی و مدل های دیگر با قابلیت شارژ 15 واتی عرضه شده اند. بنابراین فناوری شارژ 45 واتی برای محصول جدید، بهبود قابل ملاحظه ای نسبت به مدل های نسل قبلی به شمار می رود.

البته باید گفت که معمولا مشتریان به شارژر استاندارد 25 واتی که به همراه مدل های سری گلکسی اس 20 عرضه می شود، اکتفا می کنند. اما نکته اصلی این است که سامسونگ نباید برای محصولی با این قیمت، مشتری را وادار به پرداخت هزینه بیشتر در ازای استفاده از تمام ویژگی های آن کند.

گوشی گلکسی S20 اولترا همچنین از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند. فناوری PowerShare بی سیم نام انتخاب شده توسط سامسونگ، برای شارژ بی سیم معکوس است، یعنی کاربر می تواند از گوشی هوشمند برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کند. هرچند که این فناوری، دلیل اصلی کاربر جهت پرداخت 1399 دلار برای خرید پرچمدار جدید نیست. تاریخ پیش سفارش نسخه اولترا سری گلکسی S20 از 21 فوریه آغاز شده و این دستگاه در 6 مارس به بازار عرضه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .