کنگره جهانی موبایل 2020 برگزار می شود؟[بروزرسانی: لغو شد]

رسانه کلیک – شرکت های زیادی از حضور در کنگره جهانی موبایل 2020 انصراف داده اند. با توجه به این موضوع، احتمال عدم برگزاری نمایشگاه MWC 2020 وجود دارد.

نمایشگاه MWC 2020 در تاریخ 24 فوریه در بارسلونا، اسپانیا شروع به کار خواهد کرد. با وجود چنین موضوعی، ویروس کرونا باعث شده بسیاری از شرکت ها خبر از عدم حضور خود در این نمایشگاه دهند. به تازگی GSMA، مسئول برگزاری کنگره جهانی موبایل 2020 در اوایل هفته با انتشار بیانیه ای به برگزاری این نمایشگاه مطابق تاریخ اعلام شده، اشاره کرد.

حال گزارش جدیدی از کشور اسپانیا در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، GSMA برای تصمیم گیری در رابطه با برگزاری نمایشگاه MWC 2020 جلسه ای را دو روز دیگر، 14 فوریه برگزار خواهد کرد. در حال حاضر GSMA اشاره ای به این جلسه نکرده؛ با این حال انتظار می رود در روز جمعه سرنوشت این نمایشگاه رسما مشخص شود.

کنگره جهانی موبایل 2020

تا به امروز شرکت های زیادی از حضور در MWC 2020 انصراف داده اند. ال جی، TCL، آماوزن، انویدیا، اریکسون، سونی و ویوو در این نمایشگاه شرکت نمی کنند (شرکت سونی در کنگره جهانی موبایل 2020 شرکت نمی کند). شرکت اینتل نیز به تازگی خبر از عدم حضور در MWC 2020 داده است (اینتل و مدیاتک از حضور در کنگره جهانی موبایل 2020 انصراف دادند).

ویروس کرونا تا به امروز قربانیان زیادی در سراسر جهان گرفته است. بسیاری از شرکت های فعال در حوزه فناوری از ترس شیوع بیشتر این بیماری و همچنین انتقال آن به کشورهای دیگر، تصمیم به عدم حضور در این نمایشگاه گرفته اند. در بیانیه منتشر شده توسط آن ها، به اهمیت سلامت کارمندان و همچنین شرکت کنندگان در نمایشگاه MWC 2020 اشاره شده است.

بروزرسانی

GSMA به صورت رسمی خبر از لغو نمایشگاه MWC 2020 داد. علت این موضوع، شیوع ویروس کرونا اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .