گلکسی S20 و S20 پلاس با رنگ های جدید وارد بازار می شوند

رسانه کلیک – سامسونگ به تازگی از گوشی های سری گلکسی اس 20 رونمایی کرده است؛ با این حال خبر از عرضه گوشی های گلکسی S20 و S20 پلاس با رنگ های جدید داده است.

چند روز پیش با گوشی های سری گلکسی اس 20 سامسونگ ملاقات کردیم. این گوشی های هوشمند در رنگ های محدودی معرفی شدند، اما حال به نظر می رسد این محصولات در رنگ های بیشتری در اختیار خریداران قرار می گیرند. گلکسی S20 و S20 پلاس در رنگ سفید نیز وارد بازار می شوند. این رنگ در کشورهای کره جنوبی، ایتالیا و اسپانیا قابل سفارش است، البته احتمالا کاربران در سایر کشورها نیز قادر به سفارش آن ها باشند.

گلکسی S20 و S20 پلاس سفید

گلکسی اس 20 پلاس در دو رنگ دیگر نیز به فروش می رسد. کاربران می توانند این محصول را در رنگ های آبی و قرمز نیز سفارش دهند. این رنگ ها به صورت انحصاری توسط برخی فروشگاه ها و اپراتورها عرضه می شوند، برای مثال نسخه آبی رنگ این گوشی هوشمند تنها توسط Best Buy در ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد.

به نظر می رسد نسخه قرمز رنگ این دستگاه به همراه گلکسی بادز پلاس قرمز توسط اپراتور کره ای KT به فروش می رسد (سامسونگ از هدفون گلکسی بادز پلاس رونمایی کرد). رنگ های جدید از جذابیت بالایی برخوردارند و همچنین حق انتخاب خریداران را افزایش می دهند.

گلکسی بادز پلاس قرمز

گوشی های سری گلکسی S20 از مشخصات فنی قدرتمند و دوربین های باکیفیتی بهره می برند. گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی S20 اولترا این محصولات را تشکیل می دهند (سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس از راه رسید). سامسونگ برای این محصولات به ترتیب نمایشگر 6.2 اینچی، 6.7 اینچی و 6.9 اینچی درنظر گرفته است (سامسونگ گلکسی اس ۲۰ به صورت رسمی معرفی شد).

گلکسی اس 20 اولترا پیشرفته ترین دستگاه محسوب می شود که دارای دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی با قابلیت زوم اپتیکال 10 برابری است (سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا با نمایشگر غول پیکر رونمایی شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.