تویوتا سوپرا 2021 رونمایی شد

رسانه کلیک – تویوتا سوپرا 2021 رسما معرفی شد. این خودروی ژاپنی در مدل 4 سیلندر وارد بازار می شود و همچنین در مدل تولید محدود A91 نیز به فروش می رسد.

تویوتا سوپرا مدل 2021 با موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری در ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد. علاوه بر این مدل، تویوتا تصمیم گرفته بهبودهایی را در نسخه مجهز به موتور 6 سیلندر آن نیز اعمال کند. این مدل از موتور 6 سیلندر خطی 3.0 لیتری توربوشارژ بهره می برد که قدرتی برابر با 382 اسب بخار و گشتاوری برابر با 499 نیوتن متر تولید می کند. مدل قبلی این خودرو قدرتی برابر با 335 اسب بخار و گشتاوری برابر با 495 نیوتن متر در اختیار راننده قرار می دهد.

مدل جدید تویوتا سوپرا قدرتی مشابه با بی ام و Z4 M40i در اختیار راننده قرار می دهد. سرعت تویوتا سوپرا مدل 2021 در مدت زمان 3.9 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد که عملکرد بهتری در مقایسه مدل قبلی دارد. شتاب مدل قبلی برابر با 4.1 ثانیه است. خریداران تنها می توانند این خودرو را با گیربکس 8 سرعته خودکار سفارش دهند. تویوتا سیستم تعلیق این خودرو را بهبود داده و دمپرهای آن را تنظیم کرده است.

تویوتا سوپرا 2021

تمام مدل های تویوتا سوپرا جدید به صفحه نمایش 8.8 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات مجهز می شوند. دیگر نمی توان آن را با نمایشگر 6.5 اینچی سفارش داد. خریداران می توانند در این خودرو به پکیج ایمنی و فناوری دسترسی پیدا می کنند که شامل کروز کنترل تطبیقی، سیستم شناسایی نقاط کور، ترمز اضطراری، سیستم ناوبری، اپل کارپلی و 12 اسپیکر استریو می شود.

تویوتا سوپرا 2021

تویوتا مدل A91 این خودرو را نیز وارد بازار می کند، البته تنها 1000 نمونه از آن به تولید می رسد. خریداران می توانند آن را در رنگ های مشکی و آبی سفارش دهند. تویوتا برای بخش هایی از این خودرو مانند آینه های جانبی از فیبر کربن استفاده کرده است. تویوتا سوپرا مدل 2021 از ژوئن سال جاری میلادی وارد بازار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .