اپلیکیشن Hobbi از راه رسید؛ تلاش فیس بوک برای رقابت با پینترست

رسانه کلیک – تیم محصولات جدید فیس بوک به تازگی از اپلیکیشن Hobbi رونمایی کرده که همانند برنامه پرطرفدار پینترست برای اشتراک مجموعه تصاویر به کار گرفته می شود.

طبق گزارش اخیر رسانه The Information، اپلیکیشن جدیدی به وسیله بخش محصولات جدید فیس بوک ساخته شده که شباهت بسیار زیادی به برنامه پینترست دارد. اپلیکیشن Hobbi یک برنامه جدید جهت اشتراک گذاری تصاویر است. کاربر با استفاده از این اپلیکیشن می تواند روند کارهای خلاقانه خود نظیر آشپزی، پخت و پز، نقاشی، هنر، صنایع دستی یا تزیین و دکوراسیون خانه را ضبط کرده و سازمان دهی کند.

این برنامه سرگرم کننده، تصاویر پروژه های مختلف را به صورت مجموعه های متفاوت مرتب می کند، به طوری که کاربران قادر به مشاهده پیشرفت خود در طول زمان هستند. البته باید گفت که اپلیکیشن Hobbi گزینه ای برای اشتراک گذاری اجتماعی ندارد، اما می تواند ویدیوهای جذابی را به وجود آورد.

تیم آزمایشی محصولات جدید، در تابستان سال گذشته توسط فیس بوک معرفی شد. وظیفه این تیم، ایجاد برنامه های آزمایشی خارج از برندهای اصلی کمپانی است. این تیم تاکنون محصولات متعددی را تولید کرده که از جمله آن ها می توان به یک اپلیکیشن ساخت Meme به نام Whale، یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی به نام Bump و اپلیکیشن موزیک دی جی به نام Aux اشاره کرد. البته هیچ یک از این محصولات نتوانسته اند به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند.

طبق گزارش رسانه The Information، اپلیکیشن هابی در ابتدا برای کاربران ساکن در کشورهای کلمبیا، بلژیک و اوکراین عرضه شد. این برنامه در فروشگاه اپ استور قرار گرفته و با دستگاه های آیفون، آیپد، آیپاد تاچ مبتنی بر سیستم عامل iOS 11.0 به بعد سازگاری دارد.

هنوز مشخص نیست که آیا هابی در برند اصلی فیس بوک وارد می شود یا خیر. فیس بوک گفته که برنامه هابی در کسب اعتبار NPE با مشکل مواجه شده و در صورت نرسیدن به کارایی لازم، کنار گذاشته می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .