جدیدترین نسخه تلگرام چه ویژگی هایی دارد؟

رسانه کلیک – تلگرام بروزرسانی دریافت کرد. در جدیدترین نسخه تلگرام صفحه مربوط به پروفایل بازطراحی شده و از قابلیت People Nearby 2.0 بهره می برد.

در حالی که واتساپ در آینده نزدیک به دارک مود مجهز می شود، تلگرام به صورت ماهانه با عرضه بروزرسانی، ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن اضافه می کند. در جدیدترین آپدیت تلگرام شاهد ویژگی های جدیدی هستیم که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

بازطراحی پروفایل در جدیدترین نسخه تلگرام

در بروزرسانی جدید، صفحه پروفایل کاربران تغییر کرده و به صورت مستقیم می توان به فایل های اشتراکی شامل عکس و ویدیو دسترسی پیدا کرد. علاوه بر این ویژگی، این بخش عملکرد روان تری در مقایسه با گذشته دارد. با ژست های حرکتی می توان به امکانات جدیدی مانند باز کردن تصویر پروفایل دسترسی پیدا کرد.

قابلیت People Nearby 2.0 در تلگرام

چندین ماه پیش تلگرام با عرضه قابلیت People Nearby امکان دسترسی به گروهی از افرادی که در اطراف شما زندگی می کنند را فراهم کرد. حال این ویژگی بروزرسانی شده است. برای دسترسی به این قابلیت باید به بخش مخاطبین و سپس Add people nearby بروید. با استفاده از این قابلیت می توانید با افراد جدید آشنا شوید.

ایموجی های متحرک جدید

آخرین قابلیت در جدیدترین نسخه تلگرام مربوط به ایموجی های متحرک می شود. تلگرام ایموجی های جدیدی به این برنامه اضافه کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .