آغاز جنگ بیولوژیکی بین چین و آمریکا با انتشار عمدی ویروس کرونا

رسانه کلیک – ویروس کرونا به صورت روزانه کشته می گیرد. به تازگی این تئوری مطرح شده که ویروس کرونا به صورت عمدی از سوی آمریکا انتشار پیدا کرده است.

یک شهروند آمریکایی بصورت اتفاقی در حین خرید از فروشگاه وال مارت متوجه یک اسپری ضد ویروس می شود که 99% از ویروس‌ها و باکتری‌ها را از بین می برد؛ نکته جالب در خصوص این اسپری این است که در قسمت پشتی آن نوشته یکی از موارد استفاده آن ضد ویروس کرونا بشری است (ویروس کرونا چیست به همراه راه های مقابله با آن).

حال سوال اینجاست که چطور قبل از شیوع این بیماری در چین این اسپری تولید شده است؟

بسیاری بر این عقیده اند که دولت ایالات متحده آمریکا پس از ناکامی در جنگ اقتصادی با چین، جنگ بیولوژیکی را با این کشور آغاز کرده و عامدانه، ویروس کرونا را به کشور چین منتقل کرده است و در عین حال، اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با این بیماری را در آمریکا در پیش گرفته تا هیچ آمریکایی به واسطه ابتلا به این ویروس کشته نشود. در ادامه ویدیوی مربوط به این اسپری را مشاهده می کنید:

در صورتی که این تئوری صحت داشته باشد، ویروس کرونا علاوه بر چین در کشورهای دیگر نیز کشته داشته و در حقیقت اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار داده است. شمار کشته شدگان در ایران نیز رو به افزایش است (ویروس کرونا به بابل و اراک رسید). به نظر شما آیا انتشار عمدی ویروس کرونا توسط دولت ایالات متحده آمریکا صورت گرفته است؟

3 نظرات
  1. هادی می گوید

    انتظار می رود سایت هایی معتبری مثل شما تئوری توطئه را باز نشر نکنید.در صحبت بله این عمل شدنی هستش اما قطعا هیچ کشوری حاضر به انجام همچین ریسکی نیست چون با این اتفاق تمام کره زمین می توانید وارد یک جنگ بسیار خطرناک برعلیه یکدیگر بشن و قطعا هیچ دولتی حاضر نیست وارد همچین جنگی را بر علیه سایر کشورها آغاز کند.مورد بعدی اینکه نیاز به اینکار نیست ما در جهانی زندگی می کنیم که در معرض ویروس ها و باکتری های خطرناک زیادی هستیم که بدن ما هر دقیقه در حال مبارزه با این ویروس ها و باکتری ها هستش و با توجه به نزدیکی ما به حیوانات کاملا طبیعیه که ویروس هایی مثل کرونا به وجود بیایند.

  2. محسن می گوید

    اگر کوچکترین جستجویی میکردین متوجه میشدین که خانواده ویروسهای کرونا از ویروس ساده سرماخوردگی و سارس و مرس و غیره تا آخرین نوع کشف شده covid19 را شامل میشه و تاریخچه طولانی داره. از این اسپری حتی در ایران هم وجود داره. انتشار مطالب زرد بدون تحقیق در شان شما نیست.

  3. ایرج می گوید

    در این مورد که نکته اصلی توسط محسن آقا گوشزد شد ولی تصاویر ویدئویی دوربین های مداربسته در چندین کشور اروپایی نشان می دهد که چندین روز پیش از شروع پیک بیماری در اروپا چینی تبار هایی وارد مراکز شلوغ شده و به صورت عامدانه ویروس را با پخش آب دهان و بینی بر روی مواد غذایی و یا آسانسورها وحتی در مزاکز درمانی اقدام به ایجاد آلودگی در محل می‌نمایند. در پی دستگیری تعدادی از این افراد در ایتالیا اسپانیا و استراایا مشخص شده که همگی به ویروس کرونا آلوده هستند. هم اکنون تیم های امنیتی در حال برسی ابعاد موضوع میباشند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.