شیفر

تعطیلی سینماها به خاطر کرونا تکذیب شد

رسانه کلیک – غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش سازمان سینمایی، تعطیلی سینماها به خاطر کرونا را تکذیب کرد. اکران فیلم‌ها در سالن‌های سینمایی کشور همچنان ادامه خواهد یافت.

پس از انتشار اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر تعطیلی برنامه‌های سینمایی و هنری کشور تا پایان هفته، سخنگوی شورای صنفی نمایش خبر داد این اطلاعیه به معنای تعطیلی سالن‌ سینماها در کشور نیست.

درحالی که در اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: «تمامی برنامه‌های هنری و سینمایی در سالن‌های سراسر کشور تا پایان هفته جاری (98/12/9) تعطیل می‌شود»، غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرآنلاین گفت: «برنامه اکران سینماها طبق برنامه ادامه دارد و بلیت‌فروشی هم در سایت سینماتیکت انجام می‌شود.»

او در ادامه توضیح داد: «با توجه به هماهنگی با شورای نظارت و ارزشیابی، اشاره اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مربوط به سالن‌های زیر نظر این وزارتخانه است و ارتباطی به سالن‌های سینمای کشور ندارد.»

ویروس کرونا تا به امروز در ایران چندین قربانی گرفته است. بر اساس آمار منتشر شده، از نظر تعداد قربانیان پس از چین در جهان دوم است (کابوسی به نام کرونا؛ کرونا در ایران چقدر خطرناک است؟). افراد با رعایت بهداشت می توانند مانع از ابتلای خود به این ویروس شوند (ویروس کرونا به بابل و اراک رسید).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.