شیفر

قسمت جدید سریال Friends پس از 15 سال پخش می شود

رسانه کلیک – قسمت جدید سریال Friends پس از 15 سال مجددا به رو صفحه تلویزیون خواهد رفت. شبکه HBO Max از پخش این مجموعه در ماه می خبر داده است.

جنیفر انیستون، لیسا کودرو، کورتنی کاکس، دیوید شویمر، مت له بلانک و متیو پری بار دیگر دور یکدیگر جمع شده اند تا در قسمت جدید سریال Friends به ایفای نقش بپردازند. رسانه The Hollywood Reporter به نقل از یک منبع ناشناس، نوشته که دستمزد هر شش نفر برای بازی در هر قسمت، چیزی حدود 2.5 تا 3 میلیون دلار است؛ یعنی دو برابر مبلغی که این افراد در آخرین فصل از سریال (سال 2004) دریافت کرده اند.

تولید مجدد سریال فرندز موضوع بسیار مهمی برای شبکه HBO مکس و کمپانی وارنر مدیا به شمار می آید. ظاهرا این شرکت بیش از 429 میلیون دلار را هزینه کرده تا حقوق انحصاری این مجموعه را به دست آورد. فرندز پیش از این قرار بود تا در شبکه نتفلیکس به نمایش درآید اما اوضاع در یکم ژانویه تغییر یافت. حال بنا شده تا علاوه بر قسمت جدید، کلیه فصل های قبلی سریال نیز در HBO Max قابل دسترسی باشند.

شبکه HBO Max یکی از گران ترین شبکه های پخش فیلم است که ماهانه 14.99 دلار از کاربران خود دریافت می کند. جالب اینکه حق عضویت ماهانه در سایر سرویس های پخش فیلم نظیر اپل تی وی پلاس، دیزنی پلاس، هولو و پیکاک معمولا بین 5 تا 12 دلار است. بنابراین شبکه برای توجیه این هزینه بالا، باید دقت بسیاری را در انتخاب فیلم به خرج دهد که البته تا حدودی موفق هم بوده است. همانطور که می دانید مجموعه های محبوب و پرطرفداری همچون ماتریکس، تئوری بیگ بنگ و اغلب فیلم های DC در همین شبکه به نمایش درآمده اند.

قسمت جدید سریال Friends در اردیبهشت پخش می شود. مشترکین فعلی HBO در حال حاضر قادر خواهند بود تا شبکه اچ بی او مکس را به صورت رایگان تماشا کنند.

منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.