جدیدترین آمار کرونا در ایران از 139 مبتلا و 19 فوتی حکایت دارد

رسانه کلیک – جدیدترین آمار کرونا در ایران منتشر شد. بر اساس این آمار، تا به امروز 139 نفر در ایران به این ویروس مبتلا شده اند و 19 نفر جان خود را از دست داده اند.

کیانوش جهانپور روز چهارشنبه درباره جدیدترین آمار ابتلا و فوت ناشی از ویروس کرونا در ایران بیان کرد: «موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کشور ۴۴ مورد و فوت ناشی از آن ۴ مورد است که در مجموع آمار ابتلا به ویروس کرونا به ‍۱۳۹ نفر و آمار کل فوت به ۱۹ نفر رسیده است.»

وی افزود: «موارد جدید ابتلا ۱۵ نفر در استان قم، ۹ نفر در استان گیلان، ۴ نفر در استان تهران، یک نفر در استان مرکزی، ۳ نفر در استان خوزستان، ۲ نفر در استان سیستان و بلوچستان، یک نفر کرمانشاه، یک نفر اردبیل، یک نفر مازندران، یک نفر لرستان، ۲ نفر فارس، یک نفر سمنان، ۲ نفر کهگیلویه و بویراحمد و یک نفر در استان هرمزگان است.»

جهانپور گفت: «تاکنون ۱۳۸۳ نمونه ارسال شده است. تعداد آزمایشگاههای تشخیص کرونا اکنون در کشور ۷ مرکز است که تا آخر هفته به ۱۵ آزمایشگاه و تا اوایل هفته آینده به ۲۲ مرکز افزایش می یابد.»

جدیدترین آمار کرونا در ایران نشان از افزایش شمار قربانیان دارد. به نظر می رسد این ویروس قصد دارد افراد بیشتری را مبتلا کند و همچنین بیماران بیشتری را به کام مرگ بکشاند (علایم ویروس کرونا و تفاوت‌های آن با سارس و آنفولانزا را بشناسید).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .