نسخه PWA اینستاگرام در فروشگاه مایکروسافت عرضه شد

رسانه کلیک – نسخه PWA اینستاگرام در فروشگاه اپلیکیشن مایکروسافت عرضه شد. کاربران با دریافت این نسخه به دایرکت مسیج دسترسی پیدا می کنند.

کاربران ویندوز 10 در بخش اپلیکیشن ها پشتیبانی زیادی دریافت نمی کنند. با توجه به این موضوع عرضه نسخه PWA یک اپلیکیشن در فروشگاه این سیستم عامل می تواند برای کاربران خبر خوشحال کننده ای باشد. این ویژگی به شرکت ها اجازه می دهد تا یک اپلیکیشن را برای پلتفرم های مختلف توسعه دهند و نیازی به عرضه نسخه مخصوص ویندوز 10 یک برنامه نباشد.

در دسامبر سال گذشته میلادی، فیس بوک اعلام کرد اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز 10 را به نسخه PWA آن ارتقا می دهد. حال این بروزرسانی برای تمام کاربران این سیستم عامل عرضه شده است. در صورتی که این اپلیکیشن را روی دستگاه خود نصب کرده اید، برای دسترسی به نسخه PWA آخرین نسخه آن را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید و یا برای دریافت خودکار این آپدیت صبر کنید.

نسخه PWA اینستاگرامدر اوایل سال جاری میلادی مشخص شد دایرکت مسیج اینستاگرام به وب‌سایت آن در نسخه دسکتاپ اضافه می شود (دایرکت اینستاگرام به نسخه وب آن اضافه شد). این موضوع خود نشان دهنده حضور این ویژگی در نسخه پیش رونده وب بود. در صورتی که هم اکنون نسخه PWA این اپلیکیشن را دانلود کرده باشید، به Direct Messaging دسترسی دارید.

منبع neowin

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .