موج جدید هک حساب‌ های بانکی

رسانه کلیک – شنیده ها و اطلاعاتی که مخاطبان کلیک در اختیار ما قرار داده اند، حاکی از این است که هکرها با روش تماس مشغول هک کردن حساب مشتریان بانک های متفاوت هستند.

بر اساس شنیده‌ها و اخباری که مخاطبان در اختیار ما قرار داده اند، ظاهرا موج جدیدی از هک کردن و برداشت غیرمجاز حساب‌های متفاوت راه افتاده است. روش هک این هکرها مبتنی بر تماس است و طبق شنیده هاریال از دیشب حدود 200 حساب قربانی این موج از هکرها شده اند.

ظاهرا این هکرها از شهر مشهد بوده و از شماره 05138062 با مخاطبان تماس می گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات روی گوشی کاربران دسترسی پیدا می‌کنند. آبان ماه 98 بود که خبری در راستای هک حساب ها منتشر شد.

این خبرها به «هک و برداشت غیر مجاز» گسترده از حساب‌های بانکی شهروندان اشاره داشتند که نگرانی گسترده مردم را برانگیخت. اما رئیس پلیس فتا تهران ضمن تکذیب خبر منتشر شده تحت عنوان «هک حساب‌های بانکی»، گفت: «ادعای هک و نفوذ به سیستم بانکی صحت ندارد و دلیل برداشت غیر مجاز از حساب برخی شهروندان، کلاه‌برداری فیشینگ بوده است.»

در خصوص خبر جدید مسئولین هنوز واکنشی نشان نداده اند. آیا شما با چنین موضوعی روبه‌رو شده اید؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

1 نظر
  1. سارا می گوید

    سلام ازحساب من برداشت شده.چندروزقبل توسایت دیوارآگهی استخدام بودتماس گرفتم جواب ندادبعدازچنددقیقه خودشون پیام فرستادن جواب دادم که جهت آگهی تماس میگیرم جواب دادپونصدتومن(‌تک تومن) به این شماره حساب واریزکنیدفرم استخدام رودریافت میکنیدیه لحظه شک کردم ولی آگهی استخدام خیلی وسوسه ام کرده بوددلموزدم به دریارفتم واریزکردم هیچ صفحه ای بازنشدتادوسه ساعت اس ام اس بانکموچک میکردم دیدم مبلغی ازحسابم برداشت نمیشه ساعت۶ونیم صبح سه تاپیام ازبانک اومدکه اولی خریدشارژبودودوتای بعدی خریداینترنتی.متوجه شدم که کاره همون آگهی استخدامه رمزدوممو سوزوندم ولی پیگیری نکردم میدونم پیگیری کنم رسیدگی نمیشه هیچ نتیجه ای نمیگیرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .