ویروس کرونا باعث لغو نمایشگاه خودروی ژنو 2020 شد

رسانه کلیک – ویروس کرونا به کشورهای زیادی نفوذ کرده و قربانیان زیادی گرفته است. حال این ویروس باعث تعطیلی یکی از مطرح ترین نمایشگاه های خودروی جهان یعنی نمایشگاه خودروی ژنو 2020 شده است.

علاوه بر چین و ایران، افراد در کشورهای دیگر نیز به ویروس کرونا مبتلا شده اند (245 مبتلا و 26 فوتی؛ آخرین آمار کرونا در ایران). سوئیس یکی از امن ترین و مدرن ترین کشورها در جهان محسوب می شود که دیروز ابتلای یک فرد به کرونا در این کشور تایید شد. حال به تازگی دولت سوئیس شمار مبتلایان به این ویروس را 9 نفر اعلام کرده است.

در گذشته کنگره جهانی موبایل 2020 به علت شیوع ویروس کرونا لغو شد (کنگره جهانی موبایل 2020 لغو شد). شرکت هایی مانند فیس بوک نیز کنفرانس های خود را لغو کرده اند (کنفرانس توسعه دهندگان F8 فیس بوک به خاطر ویروس کرونا لغو شد). حال این ویروس دوباره قربانی گرفته است. جدیدترین قربانی کرونا، نمایشگاه خودروی ژنو 2020 است. به تازگی دولت سوئیس تجمع بیش از 1000 نفر را تا تاریخ 15 مارس ممنوع اعلام کرده است که البته احتمال تمدید این تاریخ وجود دارد (در صورت ابتلا به کرونا باید چه اقداماتی انجام دهیم؟).

با توجه به این محدودیت، امکان برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو وجود ندارد و در نتیجه مسئولین خبر از لغو برگزاری آن داده اند. در حالی که شاید چنین اقدامی برای طرفداران دنیای خودرو و همچنین شرکت های فعال در این حوزه تلخ باشد، اما راهکاری منطقی برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا محسوب می شود (علایم ویروس کرونا و تفاوت‌های آن با سارس و آنفولانزا را بشناسید).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.