اپلیکیشن Your Phone ویندوز 10 با قابلیت های جدید از راه می رسد

رسانه کلیک – یکی از ویژگی های جدید در اپلیکیشن Your Phone ویندوز 10 قابلیت کپی و پیست متن و تصویر بین گوشی هوشمند و کامیپوتر شخصی است.

به نظر می رسد که مایکروسافت برنامه های بزرگی برای اپلیکیشن Your Phone ویندوز 10 زیر سر دارد. کاربران Insider Preview می توانند ویژگی های جدید این برنامه را پس از نصب آخرین نسخه آزمایشی، امتحان کنند. یکی از این ویژگی های جدید، قابلیت کپی و پیست متن و تصویر بین گوشی و کامپیوتر شخصی است. البته باید خاطر نشان کرد که این ویژگی، تنها بین دستگاه های گلکسی S20، S20 پلاس، S20 اولترا یا Z Flip و کامپیوترهایی است که به ویندوز 10 (نسخه های منتشر شده از تاریخ 10 آوریل به بعد) مجهز شده باشد.

برای استفاده از ویژگی جدید، تنها کافیست آن را در بخش تنظیمات فعال نمود. بدین ترتیب می توان از دستورهای رایج CTRL+V و CTRL+C یا زدن و نگه داشتن نمایشگر صفحه جهت کپی و پیست کردن متن یا تصویر بین دستگاه و PC استفاده کرد.

از این گذشته کاربران می توانند در حین استفاده از ویژگی Phone Screen اپلیکیشن روی کامپیوتر شخصی خود، نمایشگر دستگاه موبایل اصلی را خاموش کنند. این قابلیت که بلک اسکرین یا همان صفحه سیاه نام دارد، به محض راه اندازی یک جلسه، به کار افتاده و پس از پایان آن خاتمه می یابد. در ضمن کاربر می تواند با فشردن دکمه خاموش/ روشن قابلیت صفحه سیاه را از کار انداخته، قفل صفحه را باز کرده و Bixby را نیز فعال نماید.

اپلیکیشن Your Phone از پیام های RCS در گوشی های گلکسی S20 پشتیبانی کرده و پیام های خوانده شده را به وسیله عبارت Read نشانه گذاری می کند. توجه داشته باشید که تنها کاربران Insider Preview در حال حاضر قادر به دستیابی به ویژگی های جدید بوده و کاربرانی که جزو برنامه آزمایشی به حساب نمی آیند، باید منتظر عرضه رسمی باشند.

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .