شیفر

فیلم تجهیز ۳۰۰۰ تخت بستری برای بیماران کرونایی در مجتمع تجاری ایران مال

رسانه کلیک – در حالی که به نظر می رسد دولت ایران در مدیریت بیماران مبتلا به کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس در استیصال کامل به سر می برد، علی انصاری تاجر ایرانی و صاحب بزرگترین مجتمع تجاری مبل در جهان ، بودجه ساخت بیمارستان موقت با ظرفیت 3000 تختخواب را برای معالجه افراد مبتلا به کروناویروس در زمین پروژه بزرگ خود “ایران بازار” تأمین کرده است که ساخت آن 7 روز طول کشید.

این دستاورد بزرگ و قابل تحسین در حالیست که کشور چین در 10 روز ساخت بیمارستان با ظرفیت 1000 تختخواب را به اتمام رسانده است و اکنون علی انصاری به دولتمردان ایرانی این درس را داد که اگر اراده ای برای کاری باشد، امکان پذیر است و با این اقدام خود بار دیگر بی کفایتی سران ارشد کشور را نمایان کرد.

سکوت مشکوک صدا و سیما در قبال این اتفاق

این اتفاق بزرگ در حالی رخ داده که صدا و سیما نیز دیگر بازنده آن بوده است چرا که علی رغم عملی شدن این دستاورد بزرگ، به جای پوشش آن در رسانه های داخلی، هموطنان ایرانی می بایست خبر آن را از شبکه های چینی و رسانه های خارجی بشنوند تا مشخص شود اخبار رسانه ملی به صورت جهت دهی شده تنظیم می شوند و به جای پوشش چنین اتفاقات مثبتی برای توجیه سوء مدیریت خود به انتشار اخباری از آمار تلفات و مبتلایان در آمریکا و کشورهای اروپایی می پردازد!

فیلم مصاحبه علی انصاری با شبکه CCTV چین

2 نظرات
  1. سامان می گوید

    البته فقط ارتش بیمارستان 10 هزار تخت خوابی رو با تمام تجهیزات مثل اتاق عمل و … در عرض 48 ساعت برپا کرد. البته که پرس تی وی، خبرگزاری فارس و … این خبر رو پوشش دادند.
    http://fna.ir/ewgn4r

  2. سلیمانی می گوید

    خوبه که دارید می‌بینید آمریکا و اروپا به چه خفتی دچار شدن . کجای حرف این بنده خدا نشانه استیصال دولت ایران بود. اگه یه آدمی توی اروپا چنین کاری بکنه که خودتون رو براش میکشید و کارش رو نشانه انسانیتش معرفی میکنید . اما توی ایران فداکاری یک هموطن میشه استیصال دولت ایران؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.