با 6 مورد از انیمیشن های فضایی جذاب و دیدنی آشنا شوید

رسانه کلیک – در این مطلب به معرفی 6 انیمیشن فضایی در سال های اخیر پرداخته ایم که محبوبیت بسیاری در رده های سنی مختلف دارند.

تماشای یک انیمیشن خوب و جذاب حتی به افراد بزرگسال نیز توصیه می شود؛ چراکه بعضا پیام هایی که در آن ها نهفته، در هیچ یک از کتب یا آثار سینمایی مشابه یافته نمی شود. در این میان، انیمیشن های فضایی به دلیل به تصویر کشیدن تخیلات و موجودات بیگانه، همواره از محبوبیت خاصی برخوردار بوده اند. در ادامه شما را با چند مورد از این فیلم های جالب و دوست داشتنی آشنا می کنیم.

Escape From Planet Earth (2013)

داستان در مورد دو برابر به نام اسکورچ و گری است که در سیاره باب سکونت داشته و در سیاره های مختلف مشغول انجام ماموریت هستند. با این حال زمانی که یک پیام اضطراری از زمین فرستاده می شود، گری استعفا می دهد و اسکورچ به تنهایی راهی زمین می شود.   

Home (2015)

یک موجود فضایی و خرابکار به نام اوو از مردم خود فرار کرده و با یک دختر زمینی به نام تیپ دوست می شود. اوو به تیپ قول می دهد تا در یافتن مادرش به او کمک کند، ولی در این میان ماجراهای هیجان انگیزی برای این دو دوست اتفاق می افتد.

Capture the Flag (2015)

یک فضانورد جوان به نام مایک به همراه دو دوست صمیمی خود (ایمی و مارتین) به جنگ یک میلیاردر شیاد یعنی کارسن می روند. کارسن ادعا می کند تا کنون هیچ کس قدم در ماه نگذاشته و وی قرار است برای اولین بار، ماه را فتح کند.

Starship Troopers: Traitor of Mars (2017)

جانی ریکو به عنوان یک سرباز فدرالی ماموریت دارد تا با گروهی از افراد تازه کار در یک ایستگاه ماهواره ای روی سیاره مریخ کار کند. آن ها باید به جنگ با حشرات غول پیکری بروند که تشنه خون ریزی هستند و قصد دارند تا به هدف بعدی خود حمله کنند.  

Astro Kid (2019)

داستان Astro Kid در مورد پسر بچه ای به نام ویلی است. پس از تخریب سفینه، ویلی به ناچار از والدین خود جدا می شود و روی یک سیاره وحشی و ناشناخته فرود می آید. او پس از مدتی با یک روبات نجات یافته به نام باک آشنا و دوست می شود. ویلی باید تا رسیدن نیروی نجات زنده باقی بماند و باک در این راه به او کمک می کند.

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

زمانی که یک نیروی قدرتمند بیگانه در نزدیکی مزرعه ماسی باتم فرود می آید، گوسفند ناقلای معروف، شان به کمک مهمان فضایی می شتابد. وی قصد دارد تا لولا، این بیگانه قدرتمند اما دوست داشتنی را قبل از اسیر شدن توسط یک سازمان شیطانی، به سیاره خود بازگرداند.

1 نظر
  1. احسان می گوید

    از کجا دانلود کنیم ؟نسخه فارسی ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.