با اعلام شرکت سونی؛

به دلیل شیوع ویروس کرونا، PlayStation 5 وارد بازار نمی‌شود

رسانه کلیک – با اعلام شرکت شرکت سونی، این شرکت جدیدترین کنسول بازی خود یعنی PlayStation 5 را با تاخیر وارد بازار خواهد کرد. مدت تاخیر و زمان عرضه PlayStation 5 هنوز مشخص نیست!

سونی در بیانیه ای درباره تاثیرات بیماری همه گیر COVID-19 بر عملکرد این شرکت گفت: «براساس پیش‌بینی‌ها عرضه کنسول بازی و خدمات آنلاین آن برای سال مالی فعلی سونی هیچ تأثیر مادی نخواهد داشت.»
 

سخنگوی سونی می‌گوید: «این شرکت هیچ نگاه مثبتی نسبت به رفع اختلالات ایجاد شده توسط ویروس کرونا با انتشار PlayStation 5 نمی‌بیند.»

پس از شیوع ویروس کرونا، شرکت سونی تعطیلات مختلفی را برای دفاتر و کارخانه های تولیدی خود در سراسر جهان اعمال کرد. این شرکت همچنین اظهار داشت که کارمندان آن تحت تأثیر محدودیت های مسافرتی قرار گرفته‌اند و همین امر باعث شده مهندسان ژاپنی سونی به سمت سایر کشورها نروند و امکان راه‌اندازی خط تولید جدید و ابلاغ فراینددستورالعمل‌های تولیدی را نداشته باشند.

با پایان یافتن همه گیری بیماری COVID-19 که البته هنوز زمان آن مشخص نیست و از طرفی محدودیت‌های ایجاد شده توسط دولت‌ها، باید دید روند تولید و عرضه کنسول PlayStation 5 چه خواهد شد.

سونی هنوز تاریخ انتشار خاصی را برای PlayStation 5 اعلام نکرده است اما تایید کرده است که این کنسول به موقع برای فصل تعطیلات 2020 عرضه می شود تا با ایکس باکس سری X رقابت کند.
منبع digitaltrends

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .