با هدف کمک به در خانه ماندن؛

مایکروسافت آپلودهای کنسول Xbox را در ایام کرونا غیرفعال کرد

رسانه کلیک – به گفته مایکروسافت، غیرفعال کردن آپلودهای کنسول ‌Xbox به درخواست بیشتر گیمرهای در خانه مانده گرفته شده است.
 
همه گیری ویروس کرونا تأثیرات بسیار زیادی روی زندگی گیمرها داشته است. در همین راستا مایکروسافت به طور موقت آپلودهای تصاویر سفارشی برای Xbox Live را غیرفعال کرده است تا بتواند به گمیرها کمک کرده تا با خاطر آسوده‌تری ایام کرونا را در خانه بمانند.
 
به عبارت دیگر ، مایکروسافت برای کمک به مخاطبان خود و افزایش تقاضا افرادی که در خانه می مانند این تصمیم را گرفته است. این شرکت اظهار نکرده است که چه زمانی مجددا این ویژگی را راه‌اندازی خواهد کرد اما به نظر می‌رسد این کار به پایان شیوع ویروس کرونا وابسته باشد.
همچنین این شرکت در آپدیت جداگانه ای در خصوص مایکروسافت آژور اعلام کرد که برای مدیریت فشار روی سرورها، اقدامات پیشگیرانه‌ای مانند ارائه به روزرسانی های بازی در ساعات پایانی و خلوت شب را رائه خواهد کرد.

بدیهی است که با شیوع جهانی ویروس کرونا، شرکت‌های بزرگ تکنولوژی با محدودیت‌هایی روبه‌رو هستند و ممکن است مجبور شوند برخی از ویژگی‌های خود را با محدودیت در اختیار کاربران و مخاطبان قرار دهند.

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .