با هدف کمک به در خانه ماندن و مبارزه با ویروس کرونا؛

سامسونگ به مبتلایان کرونا در قرنطینه گوشی هوشمند می‌دهد

رسانه کلیک – در حالی که ویروس کرونا در سراسر جهان همه‌گیر شده است، شرکت‌های تکنولوژی در راه مبارزه با‌ آن اقداماتی انجام داده‌اند. در همین راستا سامسونگ اعلام کرد به افراد مبتلا به ویروس کرونا که در قرنطینه هستند، گوشی و تبلت اهدا می‌کند.

شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهانی را با مشکلات جدی روبه‌رو کرده است؛ در این میان غول های فناوری جهان در راه کمک به مردم در خانه مانده و ایام قرنطینه، میلیون‌ها دلار کمک‌های نقدی و غیرنقدی به دولت‌ها و کشورهای مختلف داشته‌اند. همچنین بعضی از آن‌ها در راستای تامین تجهیزات پزشکی، ماسک و مواد ضدعفونی کننده نیز به صورت مستقیم فعالیت می‌کنند.

حال به نظر می‌رشد شرکت سامسونگ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تکنولوژی جهان، قصد دارد به بیماران مبتلا به ویروس کرونا که در قرنطینه هستند، گوشی هوشمند سامسونگ اهدا کند. این اقدام در راستای کمک به بیماران در ارتباط با خانواده و دوستان انجام می‌شود.

علاوه بر این، این شرکت قصد دارد با اهدای تبلت سامسونگ به دانش‌آموزانی که در خانه یا دور از محل تحصیل خود هستند، شرایط آموزش مجازی را برای واحدهای آموزشی درگیر کرونا نیز فراهم کند.

پیش از این سامسونگ 29 میلیون دلار به همراه تجهیزات پزشکی مانند ماسک، مواد ضد عفونی کننده دست و سایر محصولات مرتبط را به دولت‌های درگیر با بیماری COVID-19 اهدا کرده است. همچنین سامسونگ و سایر غول‌های فناوری برای مقابله بیشتر با انتشار این ویروس، سفرهای تجاری را محدود کرده و کارمندان آن‌ها نیز در دورکاری به سر می‌برند.

منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .