بهترین فیلم های کمدی که طی چند سال اخیر اکران شده اند

رسانه کلیک – در این مطلب نگاهی داریم به 8 مورد از فیلم های کمدی جذاب و سرگرم کننده که طی دو سه سال اخیر به نمایش درآمده اند.

تماشای یک فیلم جالب و خنده دار گاهی می تواند انسان را اندوه و خستگی های روزمره برهاند و برای مدتی (هر چند کم) لبخند را روی لب ما بیاورد. اما شکی نیست که یک کمدی خوب علاوه بر خنداندن مخاطب، چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. در ادامه به معرفی 8 مورد از فیلم های کمدی اخیر می پردازیم که عنصر طنز آن ها اغلب در دل ژانرهای دیگر گنجانده شده است.

Tag (2018)

چند همکلاسی کم سن و سال یک بازی قدیمی به نام Tag یا همان گرگم به هوا را بین خودشان اجرا می کنند و حتی پس از ازدواج و تشکیل خانواده نیز آن را ادامه می دهند. جالب است بدانید که این فیلم بر اساس داستان واقعی نوشته شده است.

Deadpool 2 (2018)

ددپول در واقع یک ابر قهرمان است که اتفاقا مهارت های خارق العاده ای دارد. اما رفتار و طرز صحبت کردن او به قدری خنده دار است که مخاطب را به مدت 134 دقیقه تماما مجذوب خود می کند. قسمت دوم Deadpool یکی از پرفروش ترین کمدی های اخیر هالیوود به شمار می آید.

Game Night (2018)

داستان Game Night داستان چند دوست قدیمی است که هر از گاهی برای انجام بازی های شبانه گرد یکدیگر جمع می شوند. آن ها یک شب در حال اجرای بازی متفاوت هستند که ناگهان خود را در دل یک ماجرای واقعی و خطرناک می یابند.

Booksmart (2019)

دو دوست دبیرستانی که به لحاظ درسی عملکرد بسیار خوبی در دبیرستان دارند، چند روز قبل از مراسم فارغ التحصیلی تصمیم می گیرند که یک بار برای همیشه دل را به دریا زده و مانند دیگر همکلاسی های خود رفتار کنند.

Jojo Rabbit (2019)

فیلم Jojo Rabbit یکی از کمدی های متفاوت در این فهرست است. این فیلم که با ژانر جنگی آمیخته شده، مخاطب را به حال و هوای جنگ جهانی دوم می برد. جوجو یک پسر بچه آلمانی و یکی از طرفداران بی چون و چرای هیتلر است که را در خواب و بیداری کنار خود می بیند.

Dolemite Is My Name (2019)

Dolemite Is My Name در واقع اقتباسی از داستان زندگی رودی ری مور، کمدین سیاه پوست آمریکایی است. بازیگر نقش اصلی فیلم یکی از هنرمندان محبوب دنیای کمدی یعنی ادی مورفی است که پس از غیبت نسبتا طولانی، مجددا به عرصه باز گشته و این بار هم یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش می گذارد.

Long Shot (2019)

داستان از آنجایی شروع می شود که یک خبرنگار شوخ طبع و کمی هم دست و پا چلفتی، پرستار دوران کودکی خود را دوباره پیدا می کند. اما پرستار او اکنون به یک سیاست مدار موفق تبدیل شده و رویای ریاست جمهوری را در سر می پروراند. ملاقات و همکاری این دو با یکدیگر اتفاقات جالب و خنده داری را در سراسر فیلم رقم می زند.

Bad Boys for Life (2020)

سازندگان فیلم Bad Boys for Life به خوبی موفق شده اند تا عنصر طنز را در دل داستان اکشن و بسیار هیجانی خود بگنجانند. مارتین لارنس و ویل اسمیت پس از هفده سال برگشته اند تا موفقیت قسمت های اول و دوم را تکرار کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .