هوش مصنوعی گوگل عکس شما را شبیه نقاشی های مشهور می کند

رسانه کلیک – هوش مصنوعی گوگل به عنوان قابلیتی به نام Art Transfer در اپلیکیشن Google Arts & Culture عکس های مختلف را به نقاشی های مشهور تبدیل می کند.

اپلیکیشن های بسیاری وجود دارند که تصاویر شما را به آثار هنری تبدیل می کنند. با استفاده از این برنامه ها می توانید تفاوت های جالبی در عکس خود ایجاد کنید. اکنون گوگل قابلیتی را ایجاد کرده که با استفاده از هوش مصنوعی آن می توانید عکس خود را به نقاشی های مشهور تبدیل کنید.

ویژگی Art Transfer به تازگی به اپلیکیشن Google Arts & Culture افزوده شده است و به شما اجازه می دهد ویژگی های نقاشی های معروف را با عکس شما ترکیب می کند، برای مثال نقاشی های وینسنت ون گوگ یا فریدا کاهلو. این قابلیت با الگوریتمی کار می کند که تصاویر را تنها با هم ترکیب نمی کند، بلکه نمونه تازه ای تولید می کند که شبیه به یک اثر هنری واقعی است.

برای استفاده از این قابلیت کافیست در اپلیکیشن Google Arts & Culture گزینه Art Transfer را انتخاب کنید. سپس یا از خود عکس بگیرید یا عکسی را انتخاب کنید و از میان هزاران نقاشی موجود در برنامه یکی را انتخاب کنید تا با تصویر شما ترکیب شود. علاوه بر این می توانید با انتخاب گزینه Scissors بخش هایی از تصویر را برای تبدیل به نقاشی انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .